Привітання з заручинами своїми словами

Для кожної людини день його заручин — день радості. Подвійну причину до радості має сьогодні наш (Ім’я, по батькові нареченого), так як сьогодні він офіційно заручений з обраницею серця свого, і придбав в особі батьків нареченої батьківську любов, яку він вже давно втратив. Що стосується нових батьків, то і вони раді такій спорідненості, такого сина, так як досі, рано втративши батьків та не маючи певної мети в житті, він нам показав твердість характеру, виробленого школою життя, він показав нам своє вміння виважено справлятися з часом і своєю службою. Як він буде задоволений, як він буде радий і щасливий, коли всі його ідеї, підприємства і прагнення будуть мати прекрасну мету, зустрінуть привітну підтримку і знайдуть застосування, як він буде щасливий, повторюю я, коли все це буде сприяти йому влаштувати своє майбутнє, своє подружнє життя.

Ці його турботи про милій дружині, як я тільки що сказав, знайдуть відповідний відгук, і його ніжна дружина подвоєною млістю і ласкою замінить йому майже для нього невідому любов батьків.

За нарождающееся щастя закоханих і наші келихи осушимо.

Був зроблений ваш перший і найважливіший крок на шляху сімейного щастя. Нехай все, що чекає вас попереду, буде щасливим і приносить лише радість. Вітаємо з заручинами і бажаємо любові, нехай удача завжди посміхається і ніколи не сумує, а все в житті складається на «ура».

Друзі, чествую вас з цим единомышленным і приємним рішенням — заручинами. Бажаю вам і надалі зберігати союз думок і рішень, любові, витримки, допомагайте один одному, будьте вірою і опорою для своїх половинок! З чудовим подією вас!

Шановні гості! Щиро і сердечно радіючи, дивлюсь я на вас, і, якщо я не помиляюся, на ваших обличчях можна прочитати, що ви задоволені і вам весело в цьому будинку. Але, може бути, те, що я вважаю виразом вашого особистого веселощів, є відображенням щастя, яке сяє з очей, що знаходяться в нашому середовищі заручених, і, таким чином, не дивно, якщо наші серця переповнені світлом.

По суті, це не завжди буває так у житті, бувають також годинник, коли очі марно блукають по небесному зведенню, відшукуючи привітно блискучу зірку, вона, побачивши нашу прикрість, плаче і, дивлячись на нашу радість, радіє.

Нехай же така зірка буде супутницею життя заручених і нехай у прийдешньому заманливо світить їм сама прекрасна, сама дивна зірка — зірка щастя!

Прислів’я говорить: «Розділене горе — половинне горі, розділена радість — подвійна радість». Правдивість цього вислову підтверджується сьогодні на мені і на моїй ніжній обраниці. Ваше дружньому висловлене участь дало мені можливість знову ясно переконатися і відчути рідкісне щастя, яке випало на мою долю, ту ніжну любов, яку обіцяла мені моя мила наречена. Однак між вами є деякі, у яких радість затьмарена тихою скорботою: у батьків моєї нареченої в особі дочки я похищаю цінний скарб; мої батьки з сумом відпускають мене одного пробивати собі подальший шлях у житті, точно так само брати і сестри, друзі і подруги усвідомлюють, як до них підкрадається почуття розлуки, усвідомлюють, що попереду їх чекає велика втрата, велике позбавлення.

Однак, з іншого боку, наша заручини в значній мірі заміняє цю втрату. Так, мої батьки придбали в особі моєї нареченої — ніжну і лагідну дочка. Її ж батьки в мені знайшли покірного і вірного сина. Сестрам ж і друзям я пропоную мій гостинний будинок, під дахом якого вони завжди знайдуть приємний і привітний прийом. При такому положенні мені залишається тільки попросити вас зберегти до нас вашу любов і дружбу у всіх випадках життя і не відмовляти в допомозі і участі. З таким проханням я піднімаю за вас свій келих і від імені також моєї серцево улюбленої нареченої пропоную побажати довгих років життя моїм батькам і нареченої, родичам, друзям і взагалі всім дорогим присутнім.

Любов моєї нареченої для мене — блаженство; ваші сердечні вітання — радість; присутність численних свідків нашої заручин — гордість. Таке велике і важливе завоювання, як це, з яким я придбав наречену, нових друзів та родичів, збуджує в мені два почуття: подяка і обіцянку.

Подяка, сердечна подяка усім вам за доказ вашої любові і прихильності, в яких я вже давно, а особливо сьогодні, в цей знаменний день я неодноразово мав можливість і нагода пересвідчитися. Що ж стосується обіцянки, то в присутності вас усіх я обіцяю, що щастя моєї обраниці буде вищою та єдиною метою мого життя. В той же час я сподіваюся бути для вас дорогим сином, родичем і другом.

Що я похищаю у вас в особі дочки, в особі подруги, це ми постараємося замінити нашої до вас любов’ю та подвоєною увагою. Мою подяку, моє обіцянку я укладаю побажанням всім нашим рідним і знайомим багатьох років.

Шановні гості! У веселому святі нашої заручин чується звук тихої скорботи. Було б вкрай несправедливо і грубо намагатися видалити з нашого кола цей звук печалі. При заручини — це ніжний і прекрасному святі кохання — гордість батьків, якщо вони бачать свою доньку щасливою, бачать, що її серце знайшло інше подібне.

Наша наречена, по Божому доктринам приреченості, повинна була рано навіки розлучитися з найдорожчим на світі — зі своїми батьками. Надійного керівництва батька, дбайливої руки матері давно вже їй бракує. Але благословення батьків витає над головами дітей навіть і після смерті. Завдяки цьому благословення, певно, щаслива наречена знайшла дорогу в цей розташований до себе додому. З сьогоднішнього дня вона придбала нову батьківщину і в особі батьків нареченого набула нових батька і матір. Нехай між нареченою і її новими батьками ростуть і міцніють добрі і хороші стосунки!

Вітаю вас з заручинами. Сьогодні ви зробили дуже важливий крок до своєї майбутньої спільного життя, яка буде наповнена радістю, світлом, порозумінням і любов’ю. Нехай Бог береже вас і ваші відносини. Зі святом, дорогі мої люди, щастя і успіхів вам!

Дорогі гості! Як відомо, день Великодня св. буває щороку в різний час. Сама рання пасха буває 22 березня, а найпізніша 25 квітня. Таким чином, пасха завжди збігається з початком весни. Під пекучими променями сонця тане лід і сніг, тисячі розпускаються нирок, звертаючись до квіти та листя; чується веселе щебетання пташок, і в природі любов і життя оновлюються. Людина чутлива, людина експансивний в такий час завжди знайде всередині відповідний відгук. Але самий гучний відгомін, саме ясне відлуння знаходить весна в серцях заручених. Від вибуху кохання швидко тане лід байдужості, в їх серцях зароджуються чисті і світлі надії і, як пташки, вони готові оспівувати своє щастя, свою любов. Їх великодній подарунок — два кільця, які символічно з’єднали їх на майбутнє сімейне життя

Правда, молодий і слабкою природі іноді загрожує мороз, але все-таки весна переможно вступає в свої права і приходить до своєї мети — до квітучого літа. Точно так само, якщо молодий любові заручених в майбутньому і загрожують різні спокуси, все-таки любов їх залишиться твердою і непохитною. Їх любов — та ж пальма, твердо витримує пориви вітрів, шторми і бурі. Нехай зарученим доведеться зустрічати великодні свята багато-багато раз в житті! Нехай в їх серцях буде весна, коли вже для інших людей настало літо або навіть осінь.

Це моє побажання зарученим і великодній привіт. Прошу присутніх підтримати моє привітання і побажати зарученим багатьох років життя.

Шановні гості! Є в році певні дні, які розташовують до задушевності і з’єднують звичайно рідних і хороших знайомих у сімейного вогнища. Ці дні: Великдень, сімейні свята і, головним чином, свято Різдва Христового. У насправді, у Росії Різдво означає ті години, в які вся сім’я, ведуча навіть самий розсіяний спосіб життя, збирається навколо освітленій та поцяцькованій ялинки. Тому переддень Різдва і представляє картину прекрасної, благородної і задушевної щирості. Тому я вітаю, радіючи подвійно, щасливу думку обрати саме сьогоднішній день для офіційних заручин.

Цей вечір святкують з нами мільйони людей, і якщо б ми могли з пташиного польоту заглянути до халупи, будинки і палаци, то ми помітили б море щастя і світла, але зустріли б також місцями і сумні обличчя і помітили б навіть сльози, що котяться з сумного обличчя.

Наша заручена подружжя у своїх серцях носить невичерпне море щастя, наречені обмінялися цінними подарунками, обдарувавши один одного серцями і віддавши своє «я». Майбутнє бачиться їм у рожевому світлі, і якщо сьогодні тремтіла сльоза на віях нареченої, то це була сльоза радості, сльоза щастя.

Але і у вас також, може бути, будуть сумні дні, тоді нехай повстане перед вами спогад про сьогоднішньому вечорі. Ваша любов поборе і змусить вас забути важкі хвилини, і тоді щороку напередодні Різдва буде заставати вас в повному щастя, під священної ялинкою, і так само радісно, як сьогодні, будуть урочисто вітати вас дзвони.

Виразимо ж зарученим наші сердечні побажання побажанням їм багатьох років.

Дорогі гості! Мені завжди здавалося дивним те обставина, що більшість людей обирає новий рік для того, щоб весело і в вихорі задоволень проводити у вічність старий рік, рік, який все-таки іноді приносив їм багато хорошого. Це вказує на те, що невдячність є належність до людського роду. Наша юна пара з цього більшості людей саме являє видатне виняток, так як в старому році забилися їх серця любов’ю, старий рік був свідком їх союзу. Таке їх ставлення до старця-році і подяку, без сумніву, не забудуться, так як новий рік скаже про себе: «Ось ця юна пара надала належну честь моєму попередникові. Треба буде їй приготувати багато щастя, щоб і я удостоївся через 365 днів такої ж честі, такого ж прощання». Через кілька годин почнеться цей новий, повний надій юний рік.

Є багато людей, які з цікавістю і завмиранням серця переступають через поріг нового року; не можна сказати того ж про героїв сьогоднішнього дня. У них вже давно готовий план: вони розпочнуть у новому році піклуватися про своєму гніздечку, щоб швидше оселитися в ньому. З сьогоднішнього дня юна пара пов’язує два життя в одну і, згадуючи про минуле, заручені шкодують, що не зустрілися раніше, і вважають це минуле втраченим часом. Вони бажали б нестися на крилах, щоб швидше долетіти до пристань подружнього життя, щоб зустріти подружжям напередодні Нового року.

Нехай кінець кожного року застає вас у такому ж квітучому здоров’ї, як сьогодні, нехай щороку 31-е грудня буде для вас веселим і приємним днем, нехай постійно переддень Нового року відкриває перед вами таку ж чудову перспективу в майбутньому, як справжні годинник.

В підкріплення цієї мого бажання я і пропоную присутнім осушити келихи за заручених.

Для кожної людини день його заручин — день радості. Подвійну причину до радості має сьогодні наш (Ім’я, по батькові нареченого), так як сьогодні він офіційно заручений з обраницею серця свого, і придбав в особі батьків нареченої батьківську любов, яку він вже давно втратив. Що стосується нових батьків, то і вони раді такій спорідненості, такого сина, так як досі, рано втративши батьків та не маючи певної мети в житті, він нам показав твердість характеру, виробленого школою життя, він показав нам своє вміння виважено справлятися з часом і своєю службою. Як він буде задоволений, як він буде радий і щасливий, коли всі його ідеї, підприємства і прагнення будуть мати прекрасну мету, зустрінуть привітну підтримку і знайдуть застосування, як він буде щасливий, повторюю я, коли все це буде сприяти йому влаштувати своє майбутнє, своє подружнє життя.

Ці його турботи про милій дружині, як я тільки що сказав, знайдуть відповідний відгук, і його ніжна дружина подвоєною млістю і ласкою замінить йому майже для нього невідому любов батьків.

За нарождающееся щастя закоханих і наші келихи осушимо.

Був зроблений ваш перший і найважливіший крок на шляху сімейного щастя. Нехай все, що чекає вас попереду, буде щасливим і приносить лише радість. Вітаємо з заручинами і бажаємо любові, нехай удача завжди посміхається і ніколи не сумує, а все в житті складається на «ура».

Друзі, чествую вас з цим единомышленным і приємним рішенням — заручинами. Бажаю вам і надалі зберігати союз думок і рішень, любові, витримки, допомагайте один одному, будьте вірою і опорою для своїх половинок! З чудовим подією вас!

Шановні гості! Щиро і сердечно радіючи, дивлюсь я на вас, і, якщо я не помиляюся, на ваших обличчях можна прочитати, що ви задоволені і вам весело в цьому будинку. Але, може бути, те, що я вважаю виразом вашого особистого веселощів, є відображенням щастя, яке сяє з очей, що знаходяться в нашому середовищі заручених, і, таким чином, не дивно, якщо наші серця переповнені світлом.

По суті, це не завжди буває так у житті, бувають також годинник, коли очі марно блукають по небесному зведенню, відшукуючи привітно блискучу зірку, вона, побачивши нашу прикрість, плаче і, дивлячись на нашу радість, радіє.

Нехай же така зірка буде супутницею життя заручених і нехай у прийдешньому заманливо світить їм сама прекрасна, сама дивна зірка — зірка щастя!

Прислів’я говорить: «Розділене горе — половинне горі, розділена радість — подвійна радість». Правдивість цього вислову підтверджується сьогодні на мені і на моїй ніжній обраниці. Ваше дружньому висловлене участь дало мені можливість знову ясно переконатися і відчути рідкісне щастя, яке випало на мою долю, ту ніжну любов, яку обіцяла мені моя мила наречена. Однак між вами є деякі, у яких радість затьмарена тихою скорботою: у батьків моєї нареченої в особі дочки я похищаю цінний скарб; мої батьки з сумом відпускають мене одного пробивати собі подальший шлях у житті, точно так само брати і сестри, друзі і подруги усвідомлюють, як до них підкрадається почуття розлуки, усвідомлюють, що попереду їх чекає велика втрата, велике позбавлення.

Однак, з іншого боку, наша заручини в значній мірі заміняє цю втрату. Так, мої батьки придбали в особі моєї нареченої — ніжну і лагідну дочка. Її ж батьки в мені знайшли покірного і вірного сина. Сестрам ж і друзям я пропоную мій гостинний будинок, під дахом якого вони завжди знайдуть приємний і привітний прийом. При такому положенні мені залишається тільки попросити вас зберегти до нас вашу любов і дружбу у всіх випадках життя і не відмовляти в допомозі і участі. З таким проханням я піднімаю за вас свій келих і від імені також моєї серцево улюбленої нареченої пропоную побажати довгих років життя моїм батькам і нареченої, родичам, друзям і взагалі всім дорогим присутнім.

Любов моєї нареченої для мене — блаженство; ваші сердечні вітання — радість; присутність численних свідків нашої заручин — гордість. Таке велике і важливе завоювання, як це, з яким я придбав наречену, нових друзів та родичів, збуджує в мені два почуття: подяка і обіцянку.

Подяка, сердечна подяка усім вам за доказ вашої любові і прихильності, в яких я вже давно, а особливо сьогодні, в цей знаменний день я неодноразово мав можливість і нагода пересвідчитися. Що ж стосується обіцянки, то в присутності вас усіх я обіцяю, що щастя моєї обраниці буде вищою та єдиною метою мого життя. В той же час я сподіваюся бути для вас дорогим сином, родичем і другом.

Що я похищаю у вас в особі дочки, в особі подруги, це ми постараємося замінити нашої до вас любов’ю та подвоєною увагою. Мою подяку, моє обіцянку я укладаю побажанням всім нашим рідним і знайомим багатьох років.

Шановні гості! У веселому святі нашої заручин чується звук тихої скорботи. Було б вкрай несправедливо і грубо намагатися видалити з нашого кола цей звук печалі. При заручини — це ніжний і прекрасному святі кохання — гордість батьків, якщо вони бачать свою доньку щасливою, бачать, що її серце знайшло інше подібне.

Наша наречена, по Божому доктринам приреченості, повинна була рано навіки розлучитися з найдорожчим на світі — зі своїми батьками. Надійного керівництва батька, дбайливої руки матері давно вже їй бракує. Але благословення батьків витає над головами дітей навіть і після смерті. Завдяки цьому благословення, певно, щаслива наречена знайшла дорогу в цей розташований до себе додому. З сьогоднішнього дня вона придбала нову батьківщину і в особі батьків нареченого набула нових батька і матір. Нехай між нареченою і її новими батьками ростуть і міцніють добрі і хороші стосунки!

Вітаю вас з заручинами. Сьогодні ви зробили дуже важливий крок до своєї майбутньої спільного життя, яка буде наповнена радістю, світлом, порозумінням і любов’ю. Нехай Бог береже вас і ваші відносини. Зі святом, дорогі мої люди, щастя і успіхів вам!

Дорогі гості! Як відомо, день Великодня св. буває щороку в різний час. Сама рання пасха буває 22 березня, а найпізніша 25 квітня. Таким чином, пасха завжди збігається з початком весни. Під пекучими променями сонця тане лід і сніг, тисячі розпускаються нирок, звертаючись до квіти та листя; чується веселе щебетання пташок, і в природі любов і життя оновлюються. Людина чутлива, людина експансивний в такий час завжди знайде всередині відповідний відгук. Але самий гучний відгомін, саме ясне відлуння знаходить весна в серцях заручених. Від вибуху кохання швидко тане лід байдужості, в їх серцях зароджуються чисті і світлі надії і, як пташки, вони готові оспівувати своє щастя, свою любов. Їх великодній подарунок — два кільця, які символічно з’єднали їх на майбутнє сімейне життя

Правда, молодий і слабкою природі іноді загрожує мороз, але все-таки весна переможно вступає в свої права і приходить до своєї мети — до квітучого літа. Точно так само, якщо молодий любові заручених в майбутньому і загрожують різні спокуси, все-таки любов їх залишиться твердою і непохитною. Їх любов — та ж пальма, твердо витримує пориви вітрів, шторми і бурі. Нехай зарученим доведеться зустрічати великодні свята багато-багато раз в житті! Нехай в їх серцях буде весна, коли вже для інших людей настало літо або навіть осінь.

Це моє побажання зарученим і великодній привіт. Прошу присутніх підтримати моє привітання і побажати зарученим багатьох років життя.

Шановні гості! Є в році певні дні, які розташовують до задушевності і з’єднують звичайно рідних і хороших знайомих у сімейного вогнища. Ці дні: Великдень, сімейні свята і, головним чином, свято Різдва Христового. У насправді, у Росії Різдво означає ті години, в які вся сім’я, ведуча навіть самий розсіяний спосіб життя, збирається навколо освітленій та поцяцькованій ялинки. Тому переддень Різдва і представляє картину прекрасної, благородної і задушевної щирості. Тому я вітаю, радіючи подвійно, щасливу думку обрати саме сьогоднішній день для офіційних заручин.

Цей вечір святкують з нами мільйони людей, і якщо б ми могли з пташиного польоту заглянути до халупи, будинки і палаци, то ми помітили б море щастя і світла, але зустріли б також місцями і сумні обличчя і помітили б навіть сльози, що котяться з сумного обличчя.

Наша заручена подружжя у своїх серцях носить невичерпне море щастя, наречені обмінялися цінними подарунками, обдарувавши один одного серцями і віддавши своє «я». Майбутнє бачиться їм у рожевому світлі, і якщо сьогодні тремтіла сльоза на віях нареченої, то це була сльоза радості, сльоза щастя.

Але і у вас також, може бути, будуть сумні дні, тоді нехай повстане перед вами спогад про сьогоднішньому вечорі. Ваша любов поборе і змусить вас забути важкі хвилини, і тоді щороку напередодні Різдва буде заставати вас в повному щастя, під священної ялинкою, і так само радісно, як сьогодні, будуть урочисто вітати вас дзвони.

Виразимо ж зарученим наші сердечні побажання побажанням їм багатьох років.

Дорогі гості! Мені завжди здавалося дивним те обставина, що більшість людей обирає новий рік для того, щоб весело і в вихорі задоволень проводити у вічність старий рік, рік, який все-таки іноді приносив їм багато хорошого. Це вказує на те, що невдячність є належність до людського роду. Наша юна пара з цього більшості людей саме являє видатне виняток, так як в старому році забилися їх серця любов’ю, старий рік був свідком їх союзу. Таке їх ставлення до старця-році і подяку, без сумніву, не забудуться, так як новий рік скаже про себе: «Ось ця юна пара надала належну честь моєму попередникові. Треба буде їй приготувати багато щастя, щоб і я удостоївся через 365 днів такої ж честі, такого ж прощання». Через кілька годин почнеться цей новий, повний надій юний рік.

Є багато людей, які з цікавістю і завмиранням серця переступають через поріг нового року; не можна сказати того ж про героїв сьогоднішнього дня. У них вже давно готовий план: вони розпочнуть у новому році піклуватися про своєму гніздечку, щоб швидше оселитися в ньому. З сьогоднішнього дня юна пара пов’язує два життя в одну і, згадуючи про минуле, заручені шкодують, що не зустрілися раніше, і вважають це минуле втраченим часом. Вони бажали б нестися на крилах, щоб швидше долетіти до пристань подружнього життя, щоб зустріти подружжям напередодні Нового року.

Нехай кінець кожного року застає вас у такому ж квітучому здоров’ї, як сьогодні, нехай щороку 31-е грудня буде для вас веселим і приємним днем, нехай постійно переддень Нового року відкриває перед вами таку ж чудову перспективу в майбутньому, як справжні годинник.

В підкріплення цієї мого бажання я і пропоную присутнім осушити келихи за заручених.