Іменини Зоряни, привітання Зарині у прозі

Мила Заріна! Ти виріс так швидко, що я навіть не помітила. Я рада, що виховала тебе прекрасним людиною і чуйною, ласкавою дівчинкою. Я хочу, щоб ти ніколи не сумувала, не знала горя і знала тільки радість і щастя, які нескінченно висвітлювали твій шлях. Я бажаю тобі всього найкращого, і щоб ти частіше посміхалася. З днем ангела! Твоя мама.

Кохана, Заріна! Коли я тебе зустрів, мені здалося, що саме сонце спустилося з небес на землю і зігріло мене у своїх променях. Я вдячний долі за те, що зустрів тебе, і ти подарувала мені свою любов і ласку. Я бажаю тобі, щоб щастя ніколи не залишало нас, і ми прожили багато щасливих років разом, не знаючи горя і образ. Я люблю тебе. З іменинами!

Дорога Заріна! Твоє ім’я означає красу зорі, яка червоним світлом осяває наш небосхил. Ми бажаємо тобі, щоб ти була красива як ясно сонечко, рум’яна, колір сонця, і тепло зігрівало твою душу. Щоб тебе обійшли будь-які негаразди і все погане ніколи не втручалася в твоє життя. Щоб сонечко було в ній вірним супутником. З іменинами!

Заріна! Вітаємо тебе з твоїми іменинами! Сьогодні ти ошатна і твоя усмішка не залишає твоє обличчя. Ми хочемо побажати тобі, щоб ти завжди залишалася такою ж щасливою і радісною, як сьогодні. Щоб усмішка завжди супроводжувала тебе і допомагала боротися з труднощами. Щоб ти залишалася такою ж красивою і ошатною, як сьогодні, і твоє життя була легкою і наповненою посмішками. Зі святом!

Заріна! В день твоїх іменин я хочу на правах подруги побажати тобі жіночого щастя, прекрасних друзів, чудових емоцій та море позитиву. Щоб ти не втомлювалася посміхатися і радіти життю, адже вона така коротка! Нехай тебе оточують тільки люблячі люди, і твоє життя пройде в радості, достатку і доставить багато щасливих хвилин. Цілу, дорога. Твоя подруга!