Іменини Злати, привітання Златі у прозі

Слов’янські корені в твоєму імені Злата ведуть її до багатства та успіху. Але мова тут йде не стільки про матеріальне багатство, хоча і воно теж важливо, скільки про духовне. Так побажаємо ж нашої іменинниці, щоб у неї був золотий характер, золоте серце і золоті руки. І тоді жоден чоловік не встоїть перед нашим золотцем. З днем народження, дорога Злата!

Дорога, Злата, сьогодні не звичайний день для тебе, сьогодні твій день народження. В цей день завжди хочеться сказати щось приємне винуватцеві торжества. І сьогодні, від щирого серця, ми говоримо, що ти сильна, мудра жінка. І якщо б ти була політиком, то напевно тебе б називали залізна леді. Ти вмієш робити казки дійсністю, а прості сірі будні перетворювати в казки. Нехай завжди буде під твоїм сідлом удача, під твоїми шпорами кар’єра і в твоїй вузді щастя!

Дорогі друзі, сьогодні у Злати, день народження, ми від усього серця вітаємо нашу дорогу іменинницю з цим чудовим світлим днем. Ми знаємо її як цілеспрямовану особистість. Так нехай же життєвий шлях Злати буде світлим і чистим. І щоб на цьому шляху зустрічалося якомога менше вибоїн і ям! І щоб частота зустрічі з ними прагнула до нуля!

Якщо Ви коли-небудь зустрічали Злату, то це означає, що Ви зловили удачу за хвіст. Не часто зустрінеш дівчину в особистості якої є так багато хороших якостей – порядність, чесність, чуйність, доброзичливість, розважливість, милосердя і багато інших чудових якостей. Дякуємо тобі, Злата, за те, що ти є на Землі. З днем народження!

Славна наша Злата, вітаємо тебе з цим чудовим святом, з твоїм днем народження. Щиро бажаємо тобі багато великого щастя, нехай його крила, відправлять тебе в політ, в успішну погоню за тим бонусом про яких ти найбільше мріяла. Богатирського тобі здоров’я і королівської удачі.