Іменини Жені, привітання Євгену у прозі

Кажуть, що благородство дуже рідкісне якість в наш час. Але я точно знаю людини, яка ним володіє. Це ти, милий Євген. Так нехай же твій життєвий шлях буде легким і усіяним квітами, хай сонце осяває твою долю, а близькі люди дарують тепло і любов. Нехай всі твої бажання здійсняться, а успіхи стануть гідним результатом твоїх старань. З іменинами, з святом!

В день іменин, дозволь тебе привітати. Дорогий Євгеній, твоє ім’я означає «благородний». Так нехай же всі твої думки і вчинки, починання і бажання будуть чесними і значущими. Нехай кожен твій день буде наповнений щастям і радістю, а твоє благородство не знає кордонів. Нехай життя буде насиченим і повноцінним. З іменинами, дорогий!

Кажуть, що іменини – це день народження ангела-хранителя людини. Так нехай твій небесний супутник буде сильним і милосердним, дарує тобі здоров’я, щастя і кохання в житті. Щоб він був вірним другом, вірним помічником, мудрим радником у всіх твоїх починаннях. З днем народження ангела, з іменинами, любий Євгене!

Євген, в цей сонячний і прекрасний день я хочу подарувати тобі від душі найщиріші слова. Здоров’я міцного, щастя без меж, легкості і успіху у всіх справах, безмірної і взаємної любові, доброти, дитячого сміху і турботи від близьких людей. Нехай твоє життя нагадує казку, головним героєм якої буде благородний і світлий принц. З іменинами!

Не зустрічав я в житті людини благородніше і чесніше тебе. Може завдяки імені і ангелу-хранителю, дорогий Євгеній, всі людські чесноти живуть в твоєму серці і душі. Так нехай і далі твоя чесність і мудрість, розуміння і співчуття, чуйність і любов дарують тепло оточуючим тебе людям. З іменинами, Євген, з святом ангела-хоронителя!