Іменини Жені, привітання Євгенії у прозі

Дорога Євгенія! Вітаю тебе з іменинами. Твоя свята, великомучениця Євгенія, загинула за віру, сміливо і відважно віддавши своє життя. Хоча в наш час і немає місця подібних подвигів, ти все одно справжній приклад самовідданості, чесності, сміливості в захист правого діла. Залишайся завжди таким же безжурним живчиком. З любов’ю, ___.

Женечка, вітаю тебе з іменинами! Твоє чудове ім’я означає «благородна» і повністю підходить тобі. Твоє благородство проявляється в усьому: в твоїх вчинках, у ставленні до інших людей, в прекрасною самоподаче та манері говорити, уміння стильно одягатися. Бажаю тобі мати такий коло спілкування, яке відповідає твоїм якостям.

Дорога Женя, бажаю тобі якнайшвидше вийти заміж і народити діточок, бо в житті немає нічого важливішого. Успіх пройде, краса зблякне, розум до старості притупиться – і тільки любов твоєї сім’ї буде завжди з тобою. З іменинами!

Дорога Женя, сьогодні твої іменини. У цей світлий день хочу побажати тобі ніколи не сумувати і не втрачати присутності духу, бути сміливою і рішучою, як твоя покровителька, свята великомучениця Євгенія. Бажаю зберегти твою красу, блиск в очах і легкість характеру на довгі-довгі роки. З любов’ю, ___.

Дорога Євгена, в цей світлий і душевний день, в день твоїх іменин, хочу побажати тобі всього найкращого, про що тільки можна мріяти. Твоя краса, доброта і гострий розум роблять світ кращим. Дуже дорожу дружбою з тобою. Твій ____.