Іменини Єлисея, привітання Єлисея у прозі

Дорогий Єлисей! З іменинами тебе! Я бажаю тобі всього самого найкращого, і щоб ти був щасливим, здоровим і закоханим у життя настільки, що вона радувала б тебе і балувала. Щоб всі твої мрії виконувалися негайно, а смуток ніколи не затьмарювала б твій життєвий шлях. Нехай кожен твій день буде чудовим і неповторним. Вітаю тебе!

Єлисей! В цей чудовий свято, в день твоїх іменин, я хочу сказати тобі, що відомий нам королевич Єлисей був сміливим, спритним і везіння не залишала його ні на секунду. Я хочу побажати тобі, щоб ти теж володів тими ж якостями, що і твій тезка, і твоє життя порадувала тебе везінням, а твоя спритність допомогла уникнути неприємностей і всього поганого.

Коханий мій Єлисей! Вітаю тебе з днем ангела! Твоє гарне ім’я дано тобі не випадково, оскільки ти зустрівся на моєму життєвому шляху і осяяв світлом і любов’ю. Я не буду нічого бажати тобі, тому що у нас і так є все, що необхідно людині. Я лише тисячу раз повторю, як я люблю тебе і хочу бути поруч з тобою кожен день нашого життя. Цілую тебе!

Єлисей! Вітаємо тебе з твоїми іменинами! І хочемо побажати тобі легкого майбутнього, щоб попереду у тебе було тільки хороше, а все погане забрало безповоротно твоє минуле. Щоб тобі було легко досягати поставлених цілей, і ти радів кожному новому дню. Щоб тобі ніколи не довелося скаржитися на своє здоров’я і твій будинок завжди був повною чашею. З іменинами!

Милий наш Єлисей! Іменини, які ти сьогодні відзначаєш, не просто світле свято ангела-хранителя, це свято народження нової душі. А в тебе вона чудова. Ми бажаємо, щоб ти залишався таким же гарним, добрим і світлим людиною. Щоб тебе завжди оточували вірні друзі, як в цей день, а всі прикрощі, які зустрінуться на шляху, були короткочасними.