Іменини Ярослава, привітання Ярославу в прозі

Мій дорогий і самий чудовий друг Ярослав! Ти гордо носиш своє красиве ім’я, як корону. Хай твоя доля буде такою ж щасливою, як у короля. Нехай твої друзі будуть такими ж вірними і преданнами тобі, як королю його піддані. Прийми в дарунок від мене це гарне привітання.

У моєму житті нещодавно з’явився один чудовий друг та найкращий чоловік у світі. Ярослав, я хочу від щирого серця привітати тебе з твоїми іменинами і побажати тобі здоров’я на довгі-довгі роки. Нехай твоя зірка буде вічно сяяти на небосхилі. Нехай люди дивляться на тебе лише з повагою. Ти це заслужив. Вітаю!!!

Ярослав! Твоя зірка увійшла на небозводі багато років тому. Але ти завжди виглядаєш так добре, як ніби прилетів з неба. Нехай твій ангел-хранитель і далі оберігає тебе від усяких бід і нещасть. Нехай усі життєві проблеми і турботи вирішуються відразу, як тільки ти візьмешся за них. Удачі тобі!

У мого улюбленого родича Ярослава сьогодні іменини. В честь свята я накрию стіл в своєму будинку і покличу його в гості. Я хочу йому побажати безліч радісних і щасливих хвилин. Час швидкоплинний, тому нехай кожна мить, прожитий ним, буде наповнений глибоким змістом.

Мій ніжний Ярік! У твій день народження я хочу висловити тобі величезну подяку за все те, що ти для мене зробив і робиш досі. Ти завжди простягаєш мені руку допомоги. Я хочу побажати тобі, щоб у важку хвилину рука друга була простягнута до тебе. Не знай ніколи, що на світі буває зрада.