Іменини Яни, Яні привітання у прозі

Яночка, подруга моя кохана, з іменинами! Бажаю від усієї душі, щоб твій світ повниться щастям і радістю. Ніколи не сумуй. А якщо раптом стане сумно, згадай про мене. Один твій дзвінок і, обіцяю, печаль як рукою зніме! Бажаю тобі сонячного настрою, прекрасного свята і безтурботного життя! Любові, здоров’я, довголіття!

Януля! Вітаю тебе з твоїми іменинами! Бажаю, щоб у твоєму серці розцвітали любов і щастя, душа до країв наповнювалася радістю і веселощами, а на життєвому шляху не зустрічалося перешкод! Бажаю, щоб сьогодні ти як ніколи була прекрасна і задорна, дарувала людям оптимізм і заражала їх своїм дзвінким сміхом! Добре тобі відзначити цей день!

Яночка! Бажаю, щоб ангели вкривали тебе своїми крилами від бід, щоб твоя стежина завжди була прямою і вела прямо до мети. Бажаю, щоб, немов у казці, до тебе з’явився принц на білому коні і відвіз тебе в королівство любові і щастя. А ще бажаю, щоб ти ніколи не знала заздрості від своїх подруг, лише тепло їх сердець і відкритість душі.

Янушка, сонечко, ти — милість, дарована нам небесами! Так нехай же Бог вбереже тебе від помилок і падінь, вкаже вірний шлях і допоможе вийти неушкодженою з будь-якої ситуації. Нехай ангели постійно слідують за тобою по п’ятах, захищають від злоби людської і заздрісного погляду! Хай в твої іменини і завжди все у тебе буде добре!

Яночка, золотко! З іменинами тебе! Бажаю в цей день отримати величезний букет цветик-семицветик. Нехай він виконає всі твої бажання, здійснить мрії і перетворить життя в справжню казку! Хочу, щоб кожен міг ти дихала на повні груди, жила, не думаючи про завтрашній день, і раділа всьому, що принесе тобі доля!