Іменини Яна, привітання Яну у прозі

Привіт, Ян! У твій день народження я радію, що можу від щирого серця привітати тебе з цим днем. До моїх слів, звичайно ж, приєднаються всі наші гості і друзі. Ми всі дуже хочемо бачити тебе щасливим кожен день. Нехай всі благі вісті, які тільки бувають на землі, будуть спрямовані лише на твою адресу.

Шлю тобі найкращі вітання, мій милий Ян. На честь свого дня народження в кімнаті накритий великий стіл, прикрашений ніжними пелюстками троянд. Нехай твоє життя наповниться цим свіжим, п’янким ароматом. Нехай розквітає твоя душа, так, як ці пелюстки. Будь завжди молодий, не тільки тілом, але і душею.

Мій ласкавий друже Ян! Дозволь привітати тебе з цим днем і побажати тобі всього того, що ти побажаєш собі сам. Нехай твої проблеми йдуть так швидко, як зима змінює літо. Нехай погода за твоїм вікном завжди буде лише гарною, а в твоєму вікні завжди відображаються теплі промінчики сонця.

Нехай у день твого народження найкращі дари світу будуть прподнесены тобі, Ян. Вітаю тебе з цим святом і не можу стримати сліз. Ти вже зовсім дорослий чоловік, але в моєму серці і в моїх спогадах ти назавжди залишишся тим ласкавим, маленьким хлопчиком, у душі якого завжди лише радість.

Якщо раптом у тебе знайдеться вільна хвилинка для мене, мій Ян, то вислухай мене. Я просто хочу привітати тебе з днем твого народження. Що я хочу додати до свого привітання? Може, здоров’я або щастя? Як би банально це не звучало, але я тобі бажаю удачі. Нехай вона сама тобі подарує.