Іменини Якова, привітання Якову у прозі

Прийми від мене в дар моє привітання, о милий Яків! Цінуй життя і люби її всією своєю душею, адже другого шансу не дано нікому. Будь чесним перед собою і перед іншими. Не обманюй ближнього свого, і не бреши собі. Не намагайся зробити краще весь світ, подаруй частинку себе того, хто цього заслуговує.

Я з гордістю привітаю тебе, мій Яків, з днем твого ангела. Нехай ці слова, які були сказані мною зараз, знайдуть відгук у твоєму серці. Нехай у твоєму житті засяє найяскравіша зірка і прославить тебе не тільки як доброго, але і як самого щирого людини, яку я знаю на цій землі. Будь щасливий!

Яків! Хочу побажати тобі в цей день, в день твоїх іменин, повну чашу терпіння. Уважно дивись, щоб вона ніколи не наповнювалася до країв. А якщо твоє терпіння все-таки виходить назовні, ти сто раз подумай перш, ніж кому-небудь зробити погано. Людини фарбують тільки добрі вчинки. Будь самим добрим, мій друг.

Мій чудовий чоловік, мій самий коханий друже, мій Якове! Вітаючи тебе з днем твого народження і виголошуючи красиві побажання в твою адресу, я хочу додати, що для мене ти завжди був і завжди залишаєшся самим кращим людиною на цій грішній землі. Нехай здійсняться всі твої бажання, мій любий!

Запевай швидше пісні, мій музикант Яків! До тебе в гості йдуть всі твої хороші друзі і рідні люди. І нехай музика ллється потоками, закликаючи всіх в твій дім. Відзначати твій день народження будемо всім будинком. Нехай твоя пісня, як трель солов’я, розвинеться по всій окрузі і на крилах любові облетить весь світ.