Іменини Всеволода, привітання Всеволоду в прозі

Твої іменини, Сівби, для нас – справжнє свято. Тому ми всі поспішаємо привітати тебе і зануритися в атмосферу позитивний і яскравих емоцій. Ти, як завжди, сповнений цікавих ідей, але на цей раз і ми постараємося не підкачати і придумаємо щось дуже оригінальне. А поки просто з Днюхой, друже!

Сьогодні, Сівби, в твій День народження, хочу побажати тобі сімейного щастя. Це таке диво, коли в тебе надійна, вірна, красива, господарська, розумна, економна, турботлива, скромна, ніжна і любляча дружина. А доповненням до цього щастя служить безліч ваших вихованок, веселих, милих діточок.

Всеволод, від душі тебе, любий, товариш і брат, з днем варення! Нехай у тебе буде галасливий і запаморочливий успіх абсолютно на всіх лініях фронту: в любові, в колі друзів, на полюванні і на риболовлю, на відпочинок та на роботі. Досягай і настигай удачу! З Днем народження! Тільки дивись, не попадись на гачок!

Всеволод, в цей знаменний день, день, коли … років тому ти з’явився на світ, на небі зійшла нова зірка, що оберігає тебе впродовж життя. Ми вітаємо тебе з іменинами! Будь завжди веселим, добрим, милим, чуйним. Добивайся у всьому успіху, підкори все нові і нові вершини. З днем народження!

Всеволод, у тебе сьогодні оригінальний празник, який буває тільки раз в році (на жаль). Ми прийшли тебе привітати і побажати, щоб життя приносило тобі тільки задоволення і була жадна на всякого роду неприємності. Вітаємо, один Всеволод, щастя тобі і здоров’я, багатства і любові!