Іменини Вови, привітання Володимиру у прозі

З Днем народження, Володимир! Вітаємо тебе і бажаємо всього найкращого. Ми любимо тебе, незважаючи на те, що ти – природжений авантюрист і завжди нас втягуєш в якісь історії. Але це весело і цікаво. Нехай у тебе в житті буде побільше яскравих, щасливих і радісних моментів!

От, Володимире, ти і попався. Тепер не втечеш від подарунків і побажань – у тебе сьогодні День народження! Тепер ми будемо набридати тобі цілий вечір своїми жартами, тостами, танцями і загальним веселощами! Що ти так досить посміхаєшся, що в очах горять пустотливі іскри? Тільки не кажи, що чекав цього дня цілий рік!

З іменинами, Володимир! Поспішаємо до тебе – летимо, їдемо, мчимо на всіх вітрилах, щоб встигнути одними з перших привітати і подарувати безліч побажань. Для тіла – здоров’я, для душі – любові, для сім’ї – будинок, повну чашу, для поїздок – гарний автомобіль, для польотів – особистий літак, для плавання – яхту!

Володимир – ти природжений лідер! Ти був самим першим в школі, самим вимогливим на роботі і на нарадах, лідером на шляху до успіху. Завжди на гребені хвилі, завжди в курсі сучасних тенденцій. Ти – найкращий, добрий і розуміючий! Вітаємо від душі з Днем народження, дорогий наш, чуйний і всезнаючий начальник!

Володимир, твоє ім’я означає «володіти світом». Ти їм і володієш: миришь друзів, усмиряешь буйних сусідів, волієш мирну риболовлю, можеш випити за світову, тільки в шахах не виводиш на нічию. Вітаємо тебе і бажаємо миру в домі, гармонії у відносинах, сумирного начальника і світового здоров’я!