Іменини Влада, привітання Владислава у прозі

Владислав, ми знаємо, як ти любиш рибалку, тому побажання у нас тематичне. Бажаємо знайти водойму з тієї русалкою, яку ти зможеш полюбити. Бажаємо придбати вудку, приносить удачу в усьому. Бажаємо, щоб на гачок траплялися великі і прибуткові угоди. Загалом, з Днем народження, друже!

Владислав, в день твоїх іменин тобі побажали масу всяких приємностей. А, ми, твої друзі, приєднаємося і побажаємо знайти хорошу дружину: гарну, вірну, розуміючу, господарську. Щоб на вулиці мужики заздрісно дивилися услід вам, щоб дружина не сварилася за шкарпетки і затримки на роботі і, звичайно, за зустрічі з нами.

Владислав, тобі сьогодні наші привітання! З Днем ангела, нехай зберігає і оберігає тебе на життєвому шляху. Нехай цей шлях буде легким, без труднощів та невдач. Хай тобі у всьому супроводжує успіх, стане вірним супутником щастя, раптової іскрою спалахне кохання. Вітаємо тебе, рідний наш чоловік!

Ось і прийшов твій День народження, Владислав! Як завжди, черговий рік пролетів несподівано швидко. Хоча ти багато чого встиг протягом 365 днів: був веселий, здоровий і чуйний, допомагав друзям і словом, і ділом. А скільки проектів закінчив на роботі! Тепер ми бажаємо тобі гарного відпочинку і справжнього чоловічого щастя!

З Днем народження, мій коханий чоловік Владислав! Сьогодні бажаю тобі бути щасливим зі мною, нехай любов твоя буде сильною і вірною все життя, хай тобі у всьому супроводжує успіх і удача! А ще бажаю, щоб ти досяг всього, до чого прагнеш, простуючи по кар’єрних сходах! Але при цьому не забувай возити дружину на відпочинок