Іменини Віктора, привітання Віктору у прозі

Дражайший мій чоловік, Віктор! Всім серцем я вітаю тебе в цей прекрасний день, у цей незабутній для нас мить з твоїм днем ангела. Нехай у це світле свято твій ангел хоронитель принесе тобі багато радості і світла. Нехай він буде прихильний до тебе і в святкові будні дні. Прийми мої вітання, чоловік мій, і будь, як завжди, веселий і щасливий.

Віктор! Я просто мрію зустрітися з вами і привітати вас від душі з вашими іменинами. Я хочу провести цей вечір, цей чудовий день тільки з вами. І мені здається, що я маю на це право. Адже ви так дорогі мені. Я хочу, щоб ви були щасливі, і щоб у вашому житті завжди панувала любов. З днем ангела вас!

Коханий мій! Світло і радість моя! Ангел душі моєї! Джерело життя та радості! Віктор!!! Дозволь мені припасти до твоїх ніг і благати тебе, про щастя. Вітати з днем твого народження, ридати і сміятися від свідомості того, що ти поруч зі мною. Я дякую небеса щодня за радість буття. І бажаю тобі, мій дорогий, усвідомити це найбільше щастя!

Ось таке вітання від мене тобі, братику мій Вітенька! Це не просто привітання до дня народження. У кожній його сходинці визнання сестри у вічній дружбі. Це преклоніння перед добрим і хоробрим юнаком. Це віра в мого сміливого і рішучого брата, який завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину не зрадить і не підведе. Це побажання усіляких гараздів та радості буття.

Дорогий друг Віктор. Я вітаю тебе в такий важливий для всієї родини день, день твого народження. І бажаю тільки одного – нескінченного блаженства буття на цій старій планеті. Живи і радій кожному дню і ти усвідомлюєш блаженство, дароване тобі самою природою. Живи, мій друг, живи!