Іменини Веніаміна, привітання Веніаміну у прозі

Веніамін, з днем ангела! Життя прекрасне і дивовижне, якщо в ній є місце для свята твого народження.Якщо ти ще не усвідомив цього – не біда. Головне, щоб ти жив повним, щасливим життям і вірив, що все ще у тебе в ній буде. Життя подарує тобі багато світлих моментів, про які ти будеш згадувати, затамувавши подих. І це прекрасно. Живи і радій!

Веніамін! В цей день народження я хочу привітати тебе келихом міцного вина і виголосити тост – оду нашій дружбі і любові. Ти завжди був і залишаєшся для мене чуйним другом, ласкавим і турботливим чоловіком, здатним ніжно любити і піклуватися. Ідеалом чоловічої гідності, щедрості і доброти. Вітання бувають різними. Я дарую тобі свій від усього серця!

Веніамін! Ми всім колективом ради привітати вас з днем вашого народження. Як нашому передовому, вимогливому до себе і до оточуючих колеги, хочемо побажати успіхів у роботі та особистому житті. Ні коли не сумуйте і не падайте духом. Долати будь-які труднощі і йдіть до своєї мети бадьорим і твердим кроком. Вітаємо!

Радість моя! Вєнєчка, Веніамін, щастя моє. Дозволь мені обійняти тебе, любов моя, і привітати з днем твого ангела. Побажати тобі, мій любий, мій чудовий чоловік – щастя. Хто, якщо не ти так гідний його! Як я рада, Веніамін, сказати тобі про це в твій день народження. Я знаю, іноді здається, що немає нічого сумніше дня народження, але це не так. Адже це блаженство — кожен день жити і знати, що той, кого ти любиш — є!

Дорогий мій друг Веніамін! З днем народження вітаю я тебе в цей день. Нехай сьогодні буде гучне застілля, нехай твої друзі і близькі наповнять твій дім радістю і веселощами і нехай твої надії, сподівання і мрії знайдуть місце під дахом свого будинку. Не старей і не болів, мій друг. Живи довго, як тільки може жити людина, закохана в життя і знай, що ми всі тебе любимо і в тебе віримо. Зі святом, Веня.