Іменини Васі, вітання Василю у прозі

Василь! Безцінний, самий непередбачуваний чоловік мого життя. Я з великою радістю і благоговінням поспішаю привітати тебе з днем ангела твого. Побажання моє буде простим і недвозначним. Я хочу, щоб ти був завжди зі мною щасливий, щоб кожну хвилину відчував, як я тебе люблю, як благоговію перед тобою і молюся за твоє благополуччя щодня. Пам’ятай про це мій дорогий!

Василь, день народження славний, милий і дуже домашнє свято. Як в дитинстві, від нього віє теплом, ніжністю і очікуванням чогось таємничого, непередбачуваного, казкового.Сьогодні, в твій день народження нічого не повинно змінитися. Нехай будуть сюрпризи, приємні несподіванки і нескінченна радість від усього, що відбувається. І нехай наші вітання тобі доставлять радість.

Любий мій синку, Vasenka! З ніжністю і любов’ю я вітаю тебе, моє сонечко, з днем народження. Хлопчик мій, скарб мій, не болів, живи по честі і совісті, не розчаруй свою матір і батька. Нехай усе, щоб ти, мій милий, не взявся, приносило б оточуючим тебе людям тільки добро і користь і залишало б в їх серцях теплу світлу пам’ять про тебе. З днем ангела, з святом!

Василь, в цей урочистий день твого народження, ми всім своїм колективом хочемо привітати тебе і побажати великих творчих успіхів, кар’єрного зростання, прихильності начальства і поваги колег. Будь здоровий і міцний, живи, не сумуй. Пам’ятай, що колективна праця облагороджує. Не зазнавайся у своїх злети і не сумуй у своїх невдачах. Життя швидкоплинне. Крокуй з нею в ногу!

Вітання тобі Василь! Що може бути приємніше поздоровлення на день народження! Тільки самі побажання і подарунки. Тости, звучні за іменинника і приємний вечір у компанії дорогих людей. Ми вітаємо тебе, Вася, і підносимо тобі масу самих яскравих, самих ніжних і самих добрих побажань. Щастя, Василь, тобі, щастя!