Іменини Валі, привітання Валентина у прозі

Валентина в перекладі з латині означає сильна і здорова. Бажаємо тобі, щоб ім’я твоє повністю відповідало загальному добробуту, щоб здоров’я не підводило, а сили ніколи не кінчалися. Щоб смутку, хвороби і негаразди боялися з тобою зв’язуватися. І щоб така сильна жінка ніколи не плакала біля вікна.

Серед усіх існуючих на Землі імен є одне, що все чудесней мені — Валентина! Адже я знаю, як чудовий цей чоловік, як ласкаві її вчинки, як мудрі її слова. Не ім’я красить людину, а людина — ім’я. Краса людини не тільки зовні, але і всередині. А наша Валентина, безперечно, прикрашає своє ім’я.

Валентинка, милий і чудовий чоловічок, ти змушуєш нас вірити в доброту людських сердець, те, що є ще на Землі такі люди, які за своїх друзів і близьких готові і в вогонь, і в воду. Ти завжди прийдеш на допомогу, допоможеш словом і ділом, винесеш мудре рішення. Спасибі за твою доброту, ми дуже любимо тебе і дякуємо Богові за дружбу з такою людиною, як ти!

… років тому, в цей світлий день на Землі сталося справжнє диво — на світ з’явилася Валентина. Небо дарувало нам цього дивного людини для того, щоб ми побачили, як можуть поєднуватися краса і сила, добре серце і мудрість. Побажаємо нашій Валентині, щоб вона завжди залишалася таким же дивним людиною!

Валентина — символ любові, варто лише згадати історію святого Валентина… Я бажаю тобі, щоб оточуючі тебе люди завжди ставилися з любов’ю до тебе, щоб все, що ти робиш, приносило тобі тільки радісні емоції, щоб друга половина була відданою і робила тебе щасливою щодня. Щоб Валентина і любов стали синонімами один одного.