Іменини Валери, вітання Валерію у прозі

Валерка, хороший мій! Я хочу привітати тебе з днем твого народження і побажати всього найкращого. Хай твоя доля буде прихильною до тебе. Нехай в твоїх очах ніколи не відіб’ється прикрість від нездійснених надій. Нехай твоя реальність буде навіть краще, ніж твої мрії. Будь щасливий!

Сьогодні у мого Валерія день іменин. Нехай цей день подарує йому безліч самих різноманітних приємних сюрпризів. Нехай його життя складається лише з несподіваних, але радісних подій. Нехай в його вікно світить яскраве сонце, а улюблена жінка завжди буде поруч.

Мій добрий друг Валерій! Я звертаюся до тебе на «ви», але ніжно називаю по імені. Ти дуже хороша людина і заслуговуєш на повагу і шанування. Люби і вір, любий, що в твоєму житті все буде тільки так, як ти цього хочеш. Я сподіваюся, ти сприймеш з серйозністю всі мої настанови. Адже я бажаю тобі тільки добра.

Валерка! У твій день народження я хочу, щоб ти був радісним і задоволеним. Нехай твоя печаль і розвіється за вітром, як дим від теплого вечірнього багаття. Хочу, щоб твоє життя було наповнене глибоким змістом. Щоб навіть у глибокій старості ти не втомлювався повторювати, що роки прожито не дарма. Всього тобі найкращого!

Валера! У твій день народження сонце світить по-особливому тепло. Місяць сяє яскравим світлом. А зірки на небі падають – тільки встигай загадувати бажання. Я знаю, — це все відбувається завдяки тому, що небо знає – в цей день народився ти, мій хороший. Вітаю тебе від усієї душі.