Іменини Валентина, привітання Валентина у прозі

Валентин, сьогодні ти став на рік старшим. Бажаю тобі всього тільки найкращого. Щоб кожен твій крок назустріч до нових звершень увінчався успіхом. Радість і любов переповнювали тебе з новою силою і примножувались з кожним днем. Щоб тебе любили і цінували рідні, друзі, колеги. З днем народження!

Дорогий, Валентин! Сьогодні ти – іменинник. Прийми мої щирі вітання з днем народження, а також побажання міцного здоров’я, величезного щастя. Нехай тебе обійдуть стороною неприємності і біди, не приходять на розум негативні думки. Навпаки, щоб ти завжди був веселий, оптимістично налаштований, дарував людям тепло, посмішки та позитивні емоції.

Валентин, у цей чудовий день, який буває тільки раз в році, я сердечно вітаю тебе з днем народження! Бажаю, щоб життя твоя була наповнена чарівністю, подібно казці. Щоб жодна перешкода не перегородили б тобі шлях до щастя і взаємного кохання. Ніколи не здавайся і не опускай рук в боротьбі за своє щасливе існування. А рідні люди нехай будуть тобі надійною опорою і вірними соратниками.

Кажуть, що день народження – сумне свято. Але не для тебе, Валентин! У тебе немає жодного приводу для смутку. Адже з кожним роком ти стаєш ще гарніше, мудрішими, сильнішими, а близькі люди підтримують тебе і намагаються в усьому допомагати. Бажаю, щоб все перераховане тільки зростало і примножувалося. З днем народження!

Життя схожа на швидкий поїзд, який їде дуже швидко. Валентин, я бажаю тобі не робити поспішних висновків, зважувати кожне прийняте тобою рішення. Бережи своє здоров’я, адже втратити його легко, а от відновити – дуже складно. Будь завжди любимо і популярний, як у сім’ї, так і на професійному поприщі. З днем народження!