Іменини Уляни, привітання Уляні у прозі

Чарівна Уляна! Вітаю тебе з іменинами! В цей чудовий свято хочеться побажати тобі невичерпної енергії і безхмарного щастя! Нехай будь-яку справу, за яке ти візьмешся, принесе тобі успіх! Нехай завжди з тобою будуть вірні друзі та кохані люди! І нехай ніколи не гасне твоя дороговказна зірка, яка вказує шлях до мрії!

Ульяночка! Вітаю тебе з іменинами! Бажаю тобі нескінченного щастя! Щоб якомога частіше друзі і рідні чули твій дзвінкий заразливий сміх! Щоб не було в житті причин, від яких на твоїх віях блищали б сльози! А якщо раптом сльози все-таки з’являться, то нехай неодмінно це будуть сльози радості!

Уляна! Таких, як ти, людей важко знайти в світі. Ти привітна і розважлива, турботлива і любляча, з тобою легко спілкуватися! А ще ти чарівна і скромна! В день твоїх іменин від душі бажаю тобі здійснення всіх бажань! Нехай ангел-охоронець слід за тобою невідступним захисником і вказує тобі щасливу дорогу!

Мила Уляна! Сьогодні у тебе день ангела! І твій ангел-зберігач святкує цей день разом з тобою! Бажаю, щоб ви з ним дружили і ніколи не розлучалися! Бажаю тобі в цій світлий день і в кожний наступний радіти життю, дихати щастям, грітися любов’ю! Нехай все у тебе буде чудово і чудово!

Дорога Уляна! В чудове свято, день твоїх іменин прийми наші щирі вітання! Нехай доля буде добра до тебе! Нехай вона не посилає важких випробувань, а шле тільки радісні події! Нехай з кожним роком зростає коло твоїх друзів, готових ділити з тобою веселощі і смуток! Любові тобі, щастя і процвітання!