Іменини Троянди, привітання Троянді у прозі

Сьогодні, іменини чудової жінки. Я сміливо можу сказати, що твоє ім’я Роза, точно відповідає цій квітці. Ти така ж яскрава і красива. Ніжна, але з колючими шипами. Тому, так вабить до себе, твій неабиякий характер. Саме таку жінку, я і шукав все життя. По По волі долі, ти стала моєї ненаглядної і рідний, чого я не сказано радий.

Розочка, сьогодні твої іменини, ти так прекрасна і чарівна, що я зрозумів, що моя донька виросла і перетворилася на красивого лебедя. Ти завжди була обдарованою дитиною. Ти дуже рано навчилася читати і писати. Я пам’ятаю, що ти була ще зовсім дитиною, коли я вперше почув з твоїх уст, слова мама і тато. Тоді я був просто на сьомому небі від щастя. Дочка, не перестаючи радувати і далі мене!

Твоя юна краса Троянда, покарала не одне чоловіче серце. Ти так прекрасна,що з тобою не може зрівнятися жоден квітка на світі. Твоєї доброти і ніжності немає межі. Твоя широка душа, що не знає меж. Ти така розумна і розважлива, можна сказати, навіть не по роках. Все це в цілому, робить тебе бажаною нареченою. В твої іменини, хочеться побажати тобі одного, залишайся такою ж відкритою, яка ти є насправді.

Сьогодні Троянда у тебе іменини. Ти у мене, така мила і красива, що моє серце просто тремтить при вигляді тебе. Ти дійсно схожа на цю квітку. За крихкістю пелюсток, ховаються гострі шипи. Але саме такий, я тебе і люблю. Спасибі мила, що ти є у мене.

Рідна, вітаю тебе з іменинами. Роза, твоє ім’я порівнянно з сяйвом полярної зірки. Таке ж красиве і яскраве. Тому зірочка моя, я сьогодні підніму за тебе келих вина і вип’ю до дна, за твоє дорогоцінне здоров’я. Ти завжди поражаешь своїм розумом і красою. Саме в тобі це поєднання, стало просто ідеальним. Я люблю тебе, моя ідеальна жінка.