Іменини Трохима, привітання Трохиму у прозі

Ти сповнений мужності, дражайший Трохим, ти надзвичайно сміливий і відважний, а твоя доброта радує нас кожен день. В день іменин побажаємо набуття душевного спокою, нехай йдуть геть тривоги і печаль. Нехай осяється твій шлях щасливою зіркою, здійснюються чудеса і чари кожен день. З днем ангела тебе, Трохим!

Трохима з іменинами. Ми не стали складати вірші на честь ангела твого, а вирішили привітати тебе від душі і від серця всього. Квітни як прекрасний весняний квітка, радій життю і кожному дню, щоб ніколи ти не був самотній. Ми любимо тебе, поважаємо і цінуємо. Хочемо завжди бути поряд з тобою. Сьогодні свято важливий — іменини. З днем ангела тебе, дорогий!

Славний, добрий Трохим. Вітаємо тебе з іменинами, бажаємо всього, чого ти тільки побажаєш собі. Незмінного визнання у житті, творчої реалізації, гармонії і благополуччя. Нехай виконуються будь-які мрії, а поруч будуть вірні друзі, і сім’я вдячна. З днем ангела, дорогий наш!

Трохима слід привітати особливо, іменини загадують бажання, виконання якого ми особливо чекаємо. В цей чудовий, чарівний день ми попросимо у вищих сил виконання трьох головних бажань для тебе – про щастя, любові і здоров’я. А потаємна і таємна мрія у тебе збудеться безсумнівно. Будь радісний в цей день і завжди, незвичайний Трохим!

Сьогодні у людини з самим прекрасним іменем і душею іменини — день ангела. Хочемо привітати серцево тебе дорогий і побажати тобі здійснення всіх бажань. Щоб світився щастям, жив для душі, щоб завжди веселився і радісний був. Щоб ангел-хоронитель тебе не залишив. Дозволь від душі тебе, милий, привітати. Всього тобі і побільше, щоб завжди був щастя дім твій сповнений.