Іменини Толі, вітання Анатолію в прозі

Дорогий Анатолію! В твій день ангела, ми хочемо побажати тобі, щоб у твоєму домі завжди були лише мир і спокій. Побільше тобі добра, любові, тепла і щастя. Та нехай твій ангел береже тебе весь цей час!

Анатолій! Ми хочемо привітати тебе з твоїми іменинами. Сьогодні твій день ангела, і в цей день ми хочемо побажати тобі, щоб все, що ти задумав, виповнилося у твоєму житті. А твій ангел-хоронитель хай тобі в цьому допоможе і знайде для тебе правильний нехай. Вітаємо!

Анатолій! Ми хочемо тебе привітати з днем твого ангела і хочемо побажати, щоб він приносив тобі тільки щастя. Ангели — добрі істоти і вони просто не можуть принести щось погане. Так нехай твій ангел приносить тобі гарного як можна більше! І хай це хороше буде з тобою все твоє життя. Вітаємо!

Дорогий наш Анатолій! Ми хочемо тебе привітати з твоїми іменинами і побажати тобі, щоб у тебе все було добре не тільки сьогодні, а й завжди. Нехай тебе завжди оточують тільки справжні друзі, в домі твоєму нехай завжди буде щастя і веселощі. нехай твоя сім’я завжди буде дружною і щасливою. І нехай твої діти будуть здоровими та радісними. А твій ангел-зберігач обов’язково тобі в цьому допоможе. З днем ангела тебе, Толік!

Дорогий наш Толік! Ми сьогодні прийшли до тебе, щоб привітати тебе з цим чудовим днем — днем ангела. І ми хочемо побажати тобі в цей день, щоб твій ангел тебе не полетів. А якщо захоче — не відпускай його! Нехай він приносить в твій дім тільки добро, мир і щастя, і береже тебе від всіляко негараздів. Ну а все інше прийде само собою!