Іменини Тимура, привітання Тимуру у прозі

З днем ангела тебе Тимур, з днем твого ім’янаречення! Наші предки ставилися до імен дуже дбайливо. Новонародженому немовляті разом з ім’ям вручали долю. У тебе прекрасне світле ім’я, Тимур. Будь добрий, — не підведи своїх предків і неси своє ім’я по життю з гордістю і гідністю. Не умаляй турбот своїх і не приукрашай справ і все буде в тебе по імені і по долі. Удачі ангелу твоєму!

Тимура вітаю з имянаречением. Чудове ім’я, величезний потенціал і сила таїться в імені твоєму, мій друг. Вона сама доброчесність, миролюбність, сміливість і мудрість. З честю носи ім’я своє. Віруй, що магічна сила твого імені принесе тобі удачу та успіх. Будь гідним імені предків своїх і стань прикладом своїм нащадкам. Зі святом Тимур, з святом!

Тимур! Пам’ятай, що духовне народження, який ти отримав у день свого ім’янаречення, важливіше і значніше тілесного. День твого імені — це день твого ангела, іменини, які ти сьогодні відзначаєш. Ми вітаємо тебе з ними від душі бажаємо тобі усіляких благ, як духовних, так і земних. Нехай твій гаманець буде повний, а душа залишається чиста. Це і буде запорукою щастя і успіху. Зі святом!

Наш Тимур! Сьогодні свято у тебе — день твого ім’янаречення. Я поспішаю привітати тебе в цей прекрасний день. Не сумуй і не журися. Забудь негаразди і гіркоти. Нехай на другий план підуть турботи дня минулого і майбутнього. Сьогодні твій день. Предайся мріям і поступися своїм бажанням. Будь щасливий у цей день Тимур, будь щасливий!

У Тимура сьогодні день ангела, день великий його ім’янаречення. Цей день — не проста випадковість, а послана Богом блага звістка. Тимур, ти отримав своє ім’я на славу, на добро та віру. Ти живеш з цим вже не один десяток років і радуєш своїх близьких мудрістю і миролюбністю. Вітаємо тебе від щирого серця з твоїм святом. Будь щасливий, наш доблесний лицар без страху і докору!