Іменини Тимофія, привітання Тимофію у прозі

Вітаємо Тимофія з имянаречением. Твоє ім’я було дано тобі не випадково. Ще в дитинстві, коли ти був новонародженим, рідні та близькі обсипали тебе висловленнями різного роду благопожеланий. Йшли роки і ці мудрі слова принесли свої плоди. Воістину, ти виріс справжньою людиною з великої літери. Не опоганив і не зганьбив свій рід. Ти по праву заслужив називатися Тимофієм. З чим тебе і вітаємо!

Син мій, Тимофій,наші предки ставилися до імен дуже дбайливо. Ім’янаречення — це не проста випадковість, а велике таїнство, що володіє магією і силою. Я вітаю тебе, синку, з твоїм прекрасним, доблесним, воістину християнським ім’ям. Тимофій, будь богобоязливий і скромний, слухняний і не недорікуватий і да прибуде з тобою Господь!

Улюблений син мій улюблений серцем і душею, я хочу привітати тебе з ім’ям, даним тобі при твоєму народженні і прописаному в святцях. Народження твоє стало для мене великою радістю. Пам’ятай, синку, що ім’я твоє – Тимофій, означає «богобоязливий». Сміливо йди своїм призначенням, за життя крокуй праведником, не порушуй Божих заповідей і пильнуй себе.

Тимофій! Сьогодні в день твого ім’янаречення ми влаштовуємо свято і від усього серця вітаємо тебе. Прийми наші побажання. Будь сильний, як батько, міцний як дуб, сильний вітер і добрий як твоя матуся. Стався до свого імені дбайливо і на довгі роки береже пам’ять про своїх коренях. Тільки так ти залишиш по собі пам’ять і доведеш самому собі, що дане тобі матір’ю і батьком ім’я — не випадковість.

Тимофій, при хрещенні на тебе новонародженого одягли хрест і нарекли іменем Божим. З тієї самої пори відбулося твоє духовне народження. Саме з ним ми і вітаємо тебе. Немає нічого важливішого для людини, ніж його ім’я. Бо ім’я, дане від Бога, захищає душу від диявола. У тебе прекрасне ім’я, Тимофій. З гордістю і честю носи його. Будь любимо і славний!