Іменини Тихона, привітання Тихону у прозі

Тихон! Зі святом імені тебе, іменинник, з днем твого ангела-хранителя. Твоє ім’я було дано тобі твоєї матінкою і твоїм батюшкою не випадково. Видно, сам Господь вклав його в їхні уста і допоміг здобути тобі своє призначення і пізнати силу духу. Ми ж вітаємо тебе у цей світлий для тебе і твоїх близьких день та бажаємо тобі процвітання і благ!

Синку мій, Тихон! Дозволь мені привітати тебе з твоїм великим святом, днем ангела, днем твого ім’янаречення! У твоєму імені, дорогий мій, є всі чесноти: впевненість у своїх силах, довіру і віру в Господа, надія, опора і надійність. Не растеряй своїх чеснот по дорозі життя і, повір, ти проживеш її не даремно!

Багато імена, поширені на Русі у старовину, тепер забуті. І ім’я твоє, мій дорогий Тихон, велика рідкість. І це прекрасно! Ти один у мене такий чудовий, такий ніжний і добрий, світлий і зворушливий, ти один мій єдиний лицар серця мого. Я вітаю тебе з святом, з днем твого ангела-хранителя, з днем твого ім’янаречення і бажаю тобі любити і бути коханим!

Просте російське ім’я твоє Тихон дано тобі як великого праведника в день твого ангела. Вітаємо тебе з имянаречением і бажаємо побільше радості, світлих щасливих днів і людського тепла рідних, близьких, друзів і подруг. Будь гідним представником свого роду. Будь працьовитий, будь стейтен як молоде деревце і пригожий як ясно сонечко.

Гарне, славне ім’я Тихон. Може, не таке милозвучне і красиве, але воно не привернуло до тебе увагу злих духів. Це ім’я було дано тобі в момент народження ангела твого. Воно освятило, ніби сонцем твій дух, принесло в твій дім удачу, світло, тепло і радість. Немає нічого урочистіше і прекрасніше в житті людини, ніж обряд ім’янаречення. Вітаємо тебе з цим чудовим святом і бажаємо тобі всіх благ!