Іменини Тетяни, привітання Тетяні у прозі

Татьянушка! З днем ангела тебе! У цей світлий день хочеться побажати тобі, щоб твоє життя була схожа на казкову подорож. Щоб тобі по дорозі зустрічалися лише добрі чарівники, які творили б дивовижні чудеса! А ще нехай зустрічаються галантні принци, які подарують тобі неповторні компліменти і розкішні подарунки, а головне – свою любов!

Тетяна! Вітаю тебе з днем ангела! Нехай доля завжди буде до тебе прихильна! Нехай небо дарує тобі своє благословення! Нехай ангел-охоронець завжди тримає тебе за руку! Нехай у твоїй душі співають райські птахи, наповнюючи твоє добре серце надзвичайним красивим світлом і безмежною любов’ю!

Дорога наша Тетяна! Всі ми знаємо тебе як привітну господиню, люблячу дружину, турботливу маму! Ти все встигаєш, і всі справи вдаються тобі! В день твоїх іменин бажаємо, щоб так залишалося і надалі! А ще бажаємо, щоб поменше в твоєму житті було турбот і щоб побільше було часу, коли ти будеш відчувати себе вільним і безтурботним!

Танюшка! Славний мій янголятко! Вітаю тебе з іменинами! Нехай життя твоє буде засіяна ніжними пелюстками троянд! Нехай небо над твоєю головою буде безхмарним! Нехай кожен новий день буде багатим на надзвичайні події, які будуть приносити тобі величезне щастя, невимовну радість і небувалий успіх!

Мила Танечка! Вітаю тебе з днем ангела! Нехай він береже тебе від тривог і втішає в печалі, нехай він дарує тобі свій захист! Нехай твоя буде світлою дорога, хай наповнює її божественне сяйво! Бажаю, щоб не довелося тобі зіткнутися зі злом, нехай тебе оточують добрі люди, які будуть відповідати на твою любов любов’ю!