Іменини Терези, привітання Терезі у прозі

З обличчя не сходить посмішка, а з вуст рвуться щирі слова побажань здоров’я, добра і радості. У Терези сьогодні іменини! Залишайся такою ж глибокодумною, мудрою, рішучою у всьому. Твоє завзятість, працьовитість захоплюють кожен раз. Ти заслуговуєш кращого нагороди – запаморочливого успіху, виконання грандіозних бажань, всеохоплюючої любові. З днем ангела, сонечко наше!

Тереза — яке прекрасне ім’я. Сьогодні у Терези іменини. Сьогодні день ангела, її захисника, який на небі для неї живе. Тереза, сонечко і душка наша, ми вітаємо тебе від усієї душі бажаємо тобі самого величезного щастя. Це найкращі іменини. Будь такою ж прекрасною і веселою, такою ж життєрадісною і трішки сумним. День ангела — свято особливе! Так зустрінь його просто не нудно!

Вітаю з іменинами чудо й ніжну дівчину, добру, милу Терезу. Для тебе хочеться попросити у вищих сил здійснення найзаповітніших, трепетних бажань. Нехай завжди твоє обличчя осяює прекрасна усмішка, завжди знайдеться привід для радості і сміху. Бажаю доброти, людської участі, успіху у всіх починаннях. Не бійся діяти і досягати задуманого! Будь неймовірно щасливою на століття!

Ти народжена переможницею у всьому! Дорога Тереза, в день іменин прийми скромні побажання здоров’я, любові, радості і щастя. Ти дивний чоловік, готовий завжди прийти на допомогу в скрутну хвилину. Залишайся завжди такою ж доброзичливою, співчуває, доброю і ніжною жінкою. Ми щиро любимо та цінуємо тебе!

З радістю хочемо привітати дуже симпатичну і гарну дівчину з чудовим ім’ям Тереза. Сьогодні свято — іменини. День ангела Тереза зазначає. Сьогодні прилетить до неї милий янголятко і всі помилки за день виправить. Щоб завжди був вірний твій шлях, а в хвилини щастя ти про ангела не забудь. Гарного тобі настрою, щоб життя було немов солодка цукерка.