Іменини Таї, привітання Таїсії у прозі

Наша незрівнянна Таїсія! Дозволь привітати тебе з іменинами та в цей чудовий день побажати тобі здоров’я, радості і щастя, великої та щирої любові! Нехай на життєвому шляху тобі зустрічаються тільки хороші, добрі люди і завжди оточують тебе віддані друзі! З днем ангела, Тая мила!

Мила Таечка! Вітаю тебе з іменинами! Нехай хтось каже, що життя схоже на зебру, де тільки чорні і білі смуги, але ми-то з тобою знаємо, що життя наповнене веселковим різнобарв’ям! Я бажаю тобі, щоб все смуги в твоєму житті були яскравими, і у тебе завжди був вибір, яку з них віддати перевагу!

Таїсія! Сьогодні для тебе радісний день – день ангела! Вітаю і бажаю тобі, щоб ангел-хранитель переховував тебе своїми крилами від усіх бід і неприємностей! Нехай дорога твого життя буде рівною і гладкою, і якщо раптом трапиться тобі посковзнутися, нехай завжди знайдеться рука вірного друга, здатного підтримати тебе!

Дорога Таїсія! Сьогодні твої іменини! Що побажати тобі в цей чудовий день? Бажаю тобі нових ідей і планів! Щоб все задумане тобою здійснилося! Щоб поруч з тобою завжди були близькі люди, на яких ти можеш покластися у скрутну хвилину і які зможуть щиро розділити з тобою радість твоїх майбутніх численних перемог!

Таїсія, Тая, Таечка! Доля нагородила тебе цим ніжним ім’ям! І ти така ж, як твоє ім’я – ніжна, витончена, вишукана! Твій чарівний погляд змушує танути суворі чоловічі серця! Твій ангельський голос проникає до глибини душі! Ти і сама схожа на ангела! З іменинами тебе, мила дівчинка!