Іменини Тараса, привітання Тарасу в прозі

Дорогий Тарасе! Ти для багатьох служиш хорошим прикладом, на тебе рівняються, до тебе прагнуть. Кажуть, що в день іменин збувається будь-яке бажання, яке виходить від іменинника, так що не противтеся і просто повторюй за мною: «Я хочу завжди залишатися таким, як зараз». Повір, це найкраще, що можна побажати тобі.

Тарасе! Ви сьогодні святкуєте свій день іменин! Хочеться побажати Вам святкового настрою, божественного ангельського терпіння і спокою! Нехай ніколи на Вашому шляху не з’явиться людина, яка зможе перешкодити виконанню цього сьогоднішнього побажання!

Тарасе! Дорогий наш друже! Ми щасливі привітати тебе з іменинами! Нехай твої помисли будуть такими ж світлими, як оперення твого ангела! Хай вчинки будуть такими ж благородними, як наміри господа! Нехай життя твоє буде такою ж легкою, як подих вітру від крил твого хоронителя!

Тарасе! Ми багато разів вітали тебе з іменинами! Багато разів бажали тобі не розлучатися з ангелом-хранителем! Відразу помітно, що побажання збулися! Тепер хочеться побажати тільки того, щоб всім так щастило з покровителями! А якщо хтось залишиться без охорони, ти зможеш допомогти і пустити під крильце до свого ангела!

Дорогий Тарасе, всі можуть говорити красиво, кожен з нас може вивчити заздалегідь написані слова і видати їх за свої, але не всі можуть говорити щиро, від душі. Ти так можеш, і я тобі, чесно кажучи, заздрю. Тільки по-доброму. І в день твоїх іменин я хочу побажати тобі лише щастя, радості і всіх інших благ, але і ніколи не втрачати свою унікальність.