Іменини Свєти, вітання Світлані у прозі

Дорогоцінна моя Світлано! В день твоїх іменин дозволь побажати тобі бути мудрою, коли це необхідно, і безтурботним, коли це можливо! Щоб неприємності, без яких життя неможливе, завжди були маленькими, а щасливі моменти, без яких немислимо жити, траплялися б як можна частіше і тривали якомога довше!

Світлана, бути може, покажуся тобі банальною, але в день твоїх іменин не можу не нагадати, що твоє ім’я символізує чистоту і світло! І ти безперечно промениста і чиста душею! У цей день бажаю тобі бути яскравою і веселою, дарувати людям тепло своєї душі і отримувати взамін любов їх вдячних сердець!

Світла! Не втомлююся дивуватися твоїй красі і чарівності! Ти можеш бути і розважливою, і безтурботною! Можеш бути і суворою, і веселою! В твоїх умілих руках справу завжди йде на лад, і будь-яка задача тобі по плечу! В день твоїх іменин бажаю тобі залишатися такою ж, як раніше! Нехай твої достоїнства тільки примножуються!

Дорога моя Світлано! Сердечно вітаю тебе з іменинами! У цей чудовий і радісний день хочу побажати тобі душевного спокою, сімейного благополуччя! Нехай твоє життя частіше заглядають свято і веселощі, а всі тривоги і хвилювання залишаються за порогом свого гостинного дому!

Мила Світла! Вітаю тебе з днем ангела! Бажаю, щоб ти пливла по безкрайому океану благополуччя на чудовому кораблі під назвою «Щастя»! Щоб у цьому дивовижну подорож тебе ніколи не злякав би шторм, і тільки чудовий легкий вітерець підганяв б твій корабель назустріч ваблячою мрії!