Іменини Святослава, привітання Святославу у прозі

Святослав, друже! Можливо, ти запитаєш, чому я не привітав тебе з іменинами ще з ранку? Я відповім – все просто! Я давав шанс іншим тебе привітати! Просто після того як я вітаю, інші побажання блякнуть! Бажаю тобі самовпевненості та цілеспрямованості! Нехай всі двері перед тобою відчиняються!

Святослав, милий друже! Сьогодні, в день твоїх іменин, хочу побажати тобі в житті будуть тільки позитивні емоції! Хочеться побажати тобі щирих, взаємних почуттів! Нехай такі світлі почуття будуть присутні не тільки на любовному фронті, але і з твоїми рідними, друзями та колегами!

Святослав! У тебе сьогодні іменини. Від всього серця вітаю тебе! Що можна побажати людині, у якого є чудові родичі, віддані друзі і адекватні колеги? Напевно, тільки того, щоб рідні були здорові, друзі поруч. А колеги ніколи не заважали твоєї вдалою кар’єрі!

Святослав! У світлий день твоїх іменин хочеться побажати тобі чогось незвичайного, наприклад, щоб твоє життя було зіткане тільки з яскравих емоцій, незабутніх спогадів, захоплюючих подій! Для цього у тебе повинна бути чудова спостережливість, щоб нічого не пропустити і безвідмовна пам’ять, щоб нічого не забути!

Дорогий Святослав! Вітаю тебе з іменинами і бажаю вміти повертати на свою користь будь-яку життєву ситуацію, якою б безнадійною вона не здавалася! Багато в чому це залежить від того, як надійно тебе охороняє твій ангел. Він ще жодного разу не заставив у собі засумніватися, сподіваємося, що і надалі все буде гаразд!