Іменини Стьопи, привітання Степану у прозі

Кажуть, що в давні часи, коли Земля ще не була тією Землею, що ми бачимо зараз, Бог, створюючи людей, так сильно турбувався про своє творіння, що наказав ангелам наглядати за ними. Але, щоб вони не искушались і не впливали на рішення людини, робити вони це могли лише раз на рік — в день ангела. Степан, в день твого ангела, ми хочемо попросити тебе загадати бажання, адже тільки сьогодні твій ангел знаходиться поруч і обов’язково передасть твоє прохання Творця. Будь ласка, не втрачай свого шансу!

Степан, ми давно один одного знаємо, і я маю право говорити тобі прямо, без прикрас, а ти не повинен на це ображатися, адже друзі так не роблять. Так, у нас були розбіжності, ми, бувало, сварилися, ображалися один на одного, але все одно залишалися друзями. Я хочу, щоб ти знав — я ціную цю дружбу, твою допомогу і твоє розуміння. І я хочу, щоб так і продовжувалося далі. Сподіваюся, ти хочеш того же!

Степан, в день твоїх іменин я хочу побажати тобі бути твердим, непохитним, справедливим, в міру суворим — справжнім чоловіком, адже саме таких людей сьогодні бракує Матінці-Землі! Якщо б всі хлопці раптом стали такими як ти, припинилися б всі війни, у світі не було б жорстокості, а панувала одна справедливість.

Степан, друже! Ми пережили з тобою дуже багато: невдачі, втрати, зраду друзів і зради улюблених. Одне залишалося незмінним — наша дружба! В день твоїх іменин хочеться побажати тобі надійних друзів, вірну кохану і здорових родичів. а захист твого ангела-хранителя нехай буде необмеженою!

Що можна побажати в такий рідкісний свято, як іменини? Багато чого, але ми бажати нічого станемо. Стьопа, просто залишайся самим собою, адже ти — найкраще, що могло трапитися в нашому житті. Такого друга як ти можна зустріти лише одного разу! Всі твої недоліки — лише плід твоїх фантазій. Повір, з боку видніше.

Коли одного дуже відомого письменника запитали про те, що ж таке щастя, він відповів, що це міцне здоров’я і нікудишня пам’ять. Дорогий Степане, я хочу побажати тобі бути здоровим і забувати вчорашній день геть. Тоді в твоєму житті буде багато нових позитивних моментів, які зроблять тебе по-справжньому щасливим!