Іменини Сніжани, привітання Сніжані у прозі

Сніжана! В день твоїх іменин дозволь побажати тобі, щоб з кожним роком все яскравіше розквітала твоя чарівна краса! Щоб будь-яка справа, яку ти починала, без праці тобі вдавалося! Щоб навколо тебе завжди були люблячі та улюблені тобою люди! Щоб ангели відвідували твій дім і висвітлювали його божественним світлом!

Сніжана! Вітаю тебе з іменинами і бажаю бути такою ж чарівною, як казковий зимовий снігопад! Щоб твоє життя не відвідували холодні хурделиці і заметілі! Щоб тобі завжди світило ласкаве сонечко і співали свої чудові пісні солов’ї! Щоб на шляху тобі не зустрічалися перешкоди, а зустрічалися лише добрі і чуйні люди!

Мила Сніжана! Ти іноді буваєш суворою і стриманою, як Снігова Королева! Але частіше ти добра і весела, як всіма улюблена Снігуронька! В день твоїх іменин хочеться побажати тобі залишатися такою ж різнобічної! Нехай неймовірне щастя, прийшовши одного разу в твій дім, залишиться там назавжди і буде зігрівати тебе в будь-яку негоду!

Прекрасна Сніжана! Сьогодні у тебе іменини. Батьки і доля наділили тебе незвичайним ім’ям, і ти відповідаєш йому в повній мірі! Ти дивуєш оточуючих своєю вишуканою витонченістю і безмежною добротою! Так нехай поруч з тобою завжди будуть ангели, які захистять тебе від життєвих негараздів і подарують заслужене щастя!

Дорога Маша! Ти святкуєш іменини, і дуже хочеться побажати тобі всього, що потрібно людям для щастя – відмінного здоров’я, безмежної любові, запаморочливих успіхів, достатку і благополуччя! Нехай, немов за помахом чарівної палички, втілюються в життя твої мрії й бажання!