Іменини Слави, привітання Вячеслава у прозі

Моє сонечко і мій переможець! Так хочеться саме сьогодні, в цей знаменний день, віддати тобі шматочок тепла і щастя. Я бажаю тобі величезний океан м’якої ніжної любові, в якому буде місце і для мене. Будь сильним і здоровим, мій рідний чоловічок, живи довго і щасливо в доброму світі і спокої.

В’ячеслав – не тільки ім’я. Це носій слави і перемог. Нехай все задумане — збулося, нові вершини – тобі підкоряться, а любов стане постійним супутником в долі. Нехай життя буде яскравим і насиченим незабутніми враженнями, нехай кожен день наповниться радістю і значущими моментами!

Вітаю, любий, милий, В’ячеслав. Ти, як місяць, осяває мій шлях земний. Нехай здоров’я наповнює тебе і радість, удача будуть постійними супутниками у твоєї бурхливої, трепетною життя. Струмливого світла тобі, яскравого променистого сонця. Я рада, що ти з’явився в моєму житті і наповнюєш її сенсом буття. Хочу, щоб твій шлях був довгим і вдалим.

Бувають миті життя, які наповнюють її душевним теплом, миром і радістю. Сьогодні твій день, В’ячеслав, і всі з великим завзяттям готові побажати тобі найбільш великих перемог і кар’єрного зростання, стовідсоткової удачі у всьому, хороших надійних друзів, які стануть для тебе міцним щитом у важкі хвилини!

Милий, дорогий, наиславнейший людина, В’ячеславе! Сьогодні ми з радістю вітаємо тебе з променистим днем ангела і бажаємо безлічі щасливих хвилин. Нехай вони перетворяться в один великий і бурхливий, нескінченний потік добра, любові і щастя. Тільки здоров’я і щастя, тільки перемог і злетів ми бажаємо тобі!