Іменини Римми, привітання Римма у прозі

Я хочу побажати в твої іменини, Римма, щоб твоє здоров’я було чудовим. Щоб не знала ти, що таке хвороби. Нехай у твоїй душі панує натхнення, яке буде підштовхувати тебе на різні звершення. Ще я побажаю тобі здійснення всіх бажань, нехай усі заповітні мрії, збудуться як можна швидше.

Не сумуй даремно, улюблена Римма моя. Ти дуже м’який і ніжний чоловік, тому приймаєш все близько до серця. А я завжди намагаюся згладити всі кути і зробити наше спілкування більш гнучким. Ти як квітка, ніжна і красива. А з квіткою, потрібно звертатися дуже обережно. Сьогодні в твої іменини, я побажаю тобі, залишайся такою ж привабливою.

Сьогодні вже багато привітань про здоров’я, щастя і любов. Але це і зрозуміло. Адже без цих фактів, життя буде просто не виноситься. Тому, дорога Римма, я бажаю тобі в твої іменини того ж, але в двоє приумноженном значенні. Так твоя доля стане особливою, а твоє життя увійдуть нові фарби. Нехай всі задумані бажання збудуться.

Сьогодні свято у всіх нас, адже наша Римма відзначає іменини. Римма, ти завжди підтримуєш нас, в будь-якій ситуації. Щоб не сталося, ти завжди з нами поруч. Ти стала для нас просто не замінною. Ти прекрасна жінка, про яку можна тільки мріяти. Я радий, що коли зустрів тебе на життєвому шляху і ти погодилася стати моєю дружиною. Я сподіваюся робити тебе щасливим, все життя.

В тобі стільки добра, тепла і світла, що ти просто неперевершена. Теплота твоєї душі, радує не тільки твою сім’ю, але і всіх оточуючих тебе людей. Ми любимо тебе такою, яка ти є. Залишайся завжди такою ж милою, красивою. А ми сьогодні в твої іменини, побажаємо тобі Римма, багато щастя та радості, міцного здоров’я і дружної сім’ї.