Іменини Ренати, привітання Ренате у прозі

Наполеглива та цілеспрямована, мрійлива і непосидюча, тиха і гучна. Ти вода і вогонь. Ти – гра протиріч. Але тільки ти, Рената, здатна наповнити життя до самих країв! Тому поряд з тобою завжди багато веселих друзів і добрих людей! Я бажаю тобі в день ангела, зустріти єдиного і на все життя, звуженого волею всевишньої!

Сама красива, сама бажана, загадкова як ім’я твоє, Рената. Прийми привітання з днем ангела. Нехай усе хороше, що закладено в цьому прекрасному імені, сприяє всім перемогам і досягненням успіху. Кращих подруг на землі, улюбленого друга, такого, щоб ти була за ним, як за кам’яною стіною, спокійна, впевнена і благополучна. При цьому – вільна і незалежна!

Рената, я бажаю тобі в день твого імені, сповнення всіх мрій, фантастичних та неймовірних. Я бажаю тобі життя яскравим, насиченим і незабутнім. Все дізнатися, побачити, скрізь побувати, в кожному віддаленому куточку світу, насолодитися його красою і досконалістю, порівнянними тільки з тобою!

В домі твоєму краса і спокій. Все чисто, затишно і повний стіл частувань. В домі твоєму завжди весело, дзвінко, і раді в ньому всі знайомі і друзі. Ти найкраща у світі господиня, гостинна і чуйна, домовита і різнобічна. З днем імені твого прекрасного, Рената, неси гордо це прекрасне ім’я по землі, адже ти його гідна!

Ти вірна подруга, на яку завжди можна покластися. З тобою легко обговорювати особисті питання, які не завжди довіриш і рідній людині. Ти вмієш розташувати до себе теплою усмішкою та лагідним поглядом. Ти ніколи не підведеш на життєвому шляху. І ми, твої подруги і друзі, це дуже цінуємо. І за це тебе любимо і обожнюємо. З днем ангела, дорога Ренаточка!