Іменини Прохора, привітання Прохору у прозі

Тебе ніщо не зупинить, ні гострі вершини крижаних гір, ні свинцево-холодні глибини океанів! Ти швидкий, як ракета, стрімкий, як морський бриз, ти сміливий та щасливий. Ти – Прохор, гідний послідовник справжнього чоловічого імені. Імені з міцним характером і справжньою чоловічою силою!

Дуже важливо в цьому світі мати справжнього друга. Одного вірного і відданого, готового прийти на допомогу в будь-який момент. Друга, розуміє тебе, відчуває всі твої проблеми радіє перемогам і грустящего по невдач. І такий друг, це ти, Прохор! З іменинами тебе, і нехай все задумане тобою в цьому житті обов’язково збудеться!

Самий сонячний, теплий та тихий день сьогодні. Природа відпочиває, оточена тишею і затишком. А все тому, що в день імені Прохора по іншому бути і не може. Сміливий, надійний, добрий і спокійний, з тобою впевнено дивишся в майбутнє, знаєш, що є людина, яка завжди знайде правильне рішення в найскладніших ситуаціях! І ця людина – ти!

Щасливий той чоловік, чий життєвий шлях перетнеться з твоїм, Прохор. Адже ти, — це надія і опора, це турбота і опіка, кожен день, кожну годину і хвилину. В день твоїх іменин, я бажаю тобі вірних, справжніх, відданих друзів, везіння і фарту, удачі і прихильності долі. Адже тільки сміливим підкоряються моря!

Слухайте, люди, дивіться і знайте! Сьогодні наш Прохор, друже дорогий, день імені свого влучно зазначає, приймаючи вітання від світу. Адже Прохор гідний всіх найкращих похвал, за віру, надію, мрію і любов. Він міцною рукою наведе порядок, а добре серце турботою повно. З днем ангела, і нехай він тебе береже в цьому житті, Прохор!