Іменини Потапа, привітання Потапу у прозі

Ти строгий, впертий, відважний і сміливий. Ти говориш мало, але робиш все, що залежить від тебе в кожному вчинку, у кожному рух, вселяешь надію, удачу, успіх. В твої іменини друзі і подруги від щирого серця вітають тебе! Будь щасливий, наш вірний, надійний друг!

Потап! Ти справжній друг, турботливий і вірний, надійний і постійний. Я дякую долі за те, що вона мені тебе подарувала. Сьогодні день твого імені, дуже знаменний і важливий. Ти завжди на вістрі ножа, в центрі подій і уваги. З тобою спокійно і добре. Будь завжди поруч, з кожною миттю, кожним подихом!

Всі дівчата без розуму від тебе, Потап! Ти закрутив їм голови своєю красою. Ти сильний, сміливий, добрий і щедрий, ти вірний друг та гарний наставник. На складне питання у тебе є відповіді, ти знаєш і можеш практично всі. За це тебе дуже цінуємо і любимо і в день іменин гаряче вітаємо!

Заводієм ти завжди був у нашої компанії. Вогонь, сонце, лід і вода – це все про твій характер. З тобою ніколи не буває нудно. Потап, ми всі зібралися тут, щоб сказати тобі слова захоплення твоєю сміливістю, гордістю, впевненістю і відвагою. Знай, що ми тебе цінуємо, любимо і у всьому завжди підтримуємо!

Смішний і веселий, пустотливий, веселий! Ти – душа компанії і її яскравий вогник. Без тебе всі ми сумуємо, але варто тобі з’явитися – вогні світять яскравіше і повітря свіже, так будь завжди поруч наш друже дорогий! Твої іменини – наш радісне свято і ми привітання тобі свої шолом!