Іменини Полі, привітання Поліні у прозі

В цей день хотілося б привітати Поліну з іменинами і побажати всього найкращого. Щастя, здоров’я, кохання велике і чисте, позитивних емоцій, успіхів у всіх починаннях. Саме значення імені говорить про те, що Поліна –той чоловік, який завжди прийде на допомогу, цінує своїх друзів. Так нехай і в тебе на життєвому шляху зустрічаються тільки ті, хто зможе відповісти взаємністю на всі старання і буде завжди поруч!

У Поліни іменини! Прийми вітання від душі, щоб сонечко тобі скрізь світило і був веселий навколишній світ. Щастя і любові тобі в день іменин. Щоб ангел-охоронець завжди був поруч і оберігав від лиха, щоб виконував твої бажання. Щоб ти прожила до 100 років. Насолоджуйся життям і даруй всім свою милу посмішку!

Прийми щирі вітання в День Ангела, дорога Поліна! Нехай цей день, як і кожен наступний, буде сонячним і радісним, Ангел завжди буде поруч, а Бог береже від всіх негод. Залишайся таким же добрим, світлим і життєрадісним людиною, міцного тобі здоров’я, любові, нехай збуваються всі мрії! Будь щаслива!

В душі завжди дитина. Безкорислива і чуйна, може пробачити зраду. Між кар’єрою та материнством робить вибір на користь другого. Саме такими якостями наділена наша мила і славна Поліночка. В її день ангела хочеться від усієї душі привітати і побажати їй всього самого прекрасного. Бути завжди веселою, зберігати красу і дарувати людям радість.

Мила Поліна! Хай Ангел береже тебе і завжди буде поруч, нехай супроводжують життєвий шлях вірні друзі, хай серце завжди буде заповнено любов’ю і радістю! Так само хочеться побажати здоров’я, душевного тепла, успіхів тобі і твоїй родині, завжди гарного настрою! З іменинами, рідна і мила Поліночка! Будь щаслива!