Іменини Платона, привітання Платону у прозі

Дорогий Платон! Вітаємо тебе з цим світлим днем, твоїми іменинами! Бажаємо бути таким же добрим, надійним, мужнім, яким ти є зараз. Бажаємо, щоб ти виконав в життя все, про що мріяв, щоб кар’єра йшла в гору, а діти радували і дружина любила! Ну і, звичайно ж, здоров’я, його не купиш, тому, нехай воно буде біля тебе завжди міцним і надійним, таким же, як і ти!

Сьогодні іменини у Платона! Бажаємо довгих років життя, здоров’я, поваги оточуючих і любові близьких людей. Нехай негаразди обходять стороною, а удача йде поруч все життя, сприяючи виконанню навіть найпотаємніших бажань і цілей. Нехай любов і доброта оточують його, а улюблені – розуміють! Прийми наші найтепліші поздоровлення!

Шановний Платон! Вітаємо Вас з іменинами! Бажаємо всіх благ і звершень! Нехай Ваше життя б’є ключем і заряджає енергією всіх оточуючих людей. Бажаємо, щоб близькі Вам люди тільки радували і Вас любили. Щоб здоров’я було міцним і ніколи не підводило. Щоб любов і вірність завжди йшли поруч з Вами.

В день твоїх іменин, Платон, ми хочемо привітати тебе і побажати перемог у житті. Це стосується кар’єри і любові. Але для того, щоб здобувати перемоги, потрібне здоров’я. Тому, бажаємо, щоб воно було у тебе міцним і ніколи не підводило. Ще ми бажаємо, щоб близькі люди любили, поважали і розуміли тебе. З іменинами!

Платон, в цей світлий свято іменин, хочемо побажати тобі всього самого найкращого, доброго, доброго! Щоб здоров’я не підводило, щоб улюблені люди завжди були поруч і любили тебе. Нехай твоя кар’єра летить увись, а матеріальні блага даються просто і легко! Нехай здійсняться всі твої мрії, навіть ті, які здаються нездійсненними.