Іменини Остапа, привітання Остапу у прозі

З днем народження, Остап. Бажаю тобі міцних нервів, сильної печінки, і хороших друзів! Насолоджуйся життям, беручи від неї все необхідне. Нехай у тебе все буде якнайкраще, а якщо щось не складається, – завжди клич мене на допомогу, разом ми все зможемо! Здоров’я тобі, мужик, довголіття і впевненості в собі.

Остап, сьогодні твій день народження, і саме тому я бажаю тобі насолодитися цим днем вдосталь! Нехай все те, чого тобі побажали, збудеться в трикратному розмірі! Щоб кожен новий день приносив у твоє життя безліч корисних уроків, і позитивних емоцій. Завжди будь собою, і радій кожній миті життя.

Остап, ви самий елегантний і стильний чоловік у всьому нашому офісі! Я хочу побажати в ваш день народження, тільки вдосконалювати свій смак, і завжди виділятися на тлі інших співробітників. Бажаю вам завжди бути самим першим, і в цьому році отримати довгоочікуване підвищення, адже ви цього заслуговуєте!

У сьогоднішній свято, день твого народження, я хочу сказати лише те, що ти, Остапе, єдиний мій найвірніший і найкращий друг, товариш, і просто чудова людина! Бажаю прожити тобі ще не одне століття, і з кожним роком набиратися мудрості і позитивних якостей. Дякую своїм батькам за те, що виховали такого чудового сина.

Дорогий, шановний Остап. Вітаємо вас з днем народження. Від усього серця бажаємо творчих успіхів, завжди бути лідером, у всіх життєвих починаннях. Йти назустріч своїй мрії, і не зупинятися перед перешкодами і труднощами, а з легкістю їх обходити. Всього самого найкращого, а головне – здоров’я!