Іменини Олі, привітання Ользі у прозі

Ольга, з іменинами! У ж настав день ангела! Щоб була красивою і не нудьгувала дарма ти. Щоб ти була сильною, а життя дарувала квіти. Щоб ангел-охоронець завжди був поруч, щоб охороняв своїм теплом і оберігав від лиха. Такий чарівній жінці бажаємо дожити без без до ста років. Щоб удача всюди супроводжувала, ну а ти, Оля, не сумувала.

Сьогодні у Ольги іменини. Це прекрасне ім’я сталося зі скандинавської мови. Дівчина розсудлива і вимоглива. Розумна, вміє готувати і виховує дітей, але не забуває про себе, тому дуже красива. Бажаємо залишатися такою ж чудовою особистістю і радувати всіх своїми якостями і достоїнствами. З днем ангела, мила Оля! Удачі, радості, добра!

Дорога Олю, з іменинами тебе! Ти найпрекрасніша і вітаємо лише люблячи. Люблячи ми щастя бажаємо, люблячи любові, люблячи тепла. Щоб у цей світлий празник голова була світла. Оля, з днем ангела тебе! Щоб ангел прилетів швидше і виконав всі бажання твої, а ти щоб була сильнішою. Щоб могла підкорити весь світ ти!

Сьогодні свято — іменини Ольги! Адже це і день ангела теж. А значить янгол білокрилий зобов’язаний Олю відвідати і виконання бажань подарувати. Бажаємо Олюшка побільше щастя, і теплоти, краси, добра, тепла. Щоб ти кожен день у нас тільки цвіла. Виконання бажань тобі, дорогенька. Всього найкращого від чистого серця! З днем ангела, Оля!

У найпрекраснішій і найчарівнішій Ольги сьогодні іменини! Настав великий лінь ангела! Бажаємо, щоб твій ангелик приніс шматочок щастя на крилах. Бажаємо бути завжди веселою, адже без твоїх посмішок нудний світ. Щоб з нудьгою розпрощалася і раділа кожному дню. Дівчата з таким прекрасним ім’ям не повинні нудьгувати марно, а повинні світ радувати своєю посмішкою ясною.