Іменини Олесі, привітання Олесі у прозі

Самого доброго чоловічка і чарівну дівчину, всіма улюблену Олесю весь світ вітає в цей день зі святом-іменинами! Що побажати? Звичайно, щоб була завжди жіночною, бездоганною і не в’яла. Щоб краса розквітла щохвилини і щосекунди. Будь як свіжа роса, як квіточка ясний. Щоб дівоча краса ніколи не згасла.

Олеся, в цей день потрібно побажати тобі, щоб твої іменини посмішка з твого обличчя ніколи не пропадала. Щоб всі твої починання завжди були приречені тільки на успіх. Нехай оточують тебе тільки дорогі і близькі люди, щоб кожне твоє діло отримувало підтримку, а всі негаразди залишилися позаду. Зі святом!

Олеся як завжди прекрасна, велелюбна і добра. Сьогодні іменини ваші — чекай ангела-хранителя. Поспішаємо тебе скоріше привітати з днем ангела твого, а побажати хочемо веселощів, удачі, щастя і добра. Щоб гарний настрій мало тебе завжди. Щоб друзів було багато, ну і подружок мільйон. Щоб любов була «до гробу», щоб завжди був солодкий сон.

Олеся, з Днем Ангела! Ти хороша, грайлива, а за словом в кишеню ніколи не полізеш! Відповідальна у справах. Ніколи не здавайся, залишайся такою назавжди! Не увядай ніколи. У тебе достатньо міцний характер, але, як і будь-якій жінці, тобі потрібна чиясь підтримка, тому нехай у твоєму житті буде той чоловік, який не підведе тебе в складний для тебе час!

Іменини у Олесі! Олеся — смілива і неординарна натура, трохи прямолінійна, дуже вірна. Найкращими якостями характеру нагородила тебе доля. Так залишайся такою ж сильною і прекрасною природою. Вітаємо з днем ангела і бажаємо всього самого барвистого і яскравого, щоб кожен день були приводи для посмішок. Щастя тобі, Олесю, здоров’я та гарного настрою!