Іменини Олексія, привітання Олексію у прозі

Леш, я тебе вітаю з цим чудовим днем. Не хочу банальних повторень, тому побажаю одного — у цей день, якщо дуже сильно захотіти, збуваються всі заповітні мрії. Ось і тобі я бажаю, щоб все, що ти задумав, збулося. І не тільки в цей день, але і в цілому за життя. Вітаю!

Леха, ми тебе вітаємо з днем ангела. Нехай твій ангел завжди тебе зберігає і оберігає від усіх негативних моментів. Побільше тобі щастя, удачі і всього тільки найкращого. Щоб навколо тебе завжди були тільки самі бажані й улюблені тобою друзі! Ну а якщо чогось не побажали — побажай собі сам і нехай це обов’язково збудеться!

Олексій, ну ось і настав ще один твій день ангела. Що можна побажати? Та всього лише самого доброго і хорошого. Миру тобі, добра і любові! Та нехай твій ангел-охоронець завжди буде з тобою і завжди тебе оберігає від усіх бід і негараздів! Вітаю!

Олексій, твої друзі вітають тебе з одним з найкращих днів у році — з днем ангела. А він кращий, тому що в цей твій ангел-зберігач прилітає до тебе і робить тебе щасливим і захищеним від усіх бід і негараздів. Так нехай у твоєму житті ніколи їх не буде, а будуть тільки теплі і світлі моменти!

Олексій, в твій день ангела, ми хочемо побажати тобі, щоб твій ангел ніколи тебе не залишав. Існує прикмета, що в цей день всі янголи злітаються до іменинника і обдаровують його своїм теплом. Так нехай твій ангел обдарує тебе теплом на все твоє життя. І щоб це життя було довгим і щасливим! Хай у твоєму домі завжди панує мир і тепло, а печаль і негаразди нехай ніколи з тобою не зустрічаються. А якщо і зустрінуться, то хай обходять тебе стороною.