Іменини Олександра, вітання Олександру у прозі

З днем народження тебе Сашок, братішка! Я поки в армії, ти на громадянці. Нас розділяють великі простори нашої Батьківщини. Знаю, що найкращим подарунком для тебе і нас обох була б зустріч. Бажаю тобі щастя і здоров’я, навчатися і не кидати спорт. А ще знайти гарну добру матір і кохану дівчину.

Олександр, наш з тобою курортний роман літа 2014-го року був чарівним і божевільним. Бажаю тобі і собі теж, щоб усе повторилося знову. Вітаю тебе з днем народження. Бажаю, як це зазвичай водиться, щастя і здоров’я. Щастя бажаю зі мною і тільки зі мною. Твоя прекрасна блондинка-незнайомка.

Сашенька, ти мій коханий чоловік. Я люблю тебе і в день твоїх іменин хочу особливим чином висловити свої почуття до тебе. Мій подарунок зі значенням, розшифруй його. Моя любляча душа жадає зустрічі. І я вірю, що скоро ми з тобою зустрінемося. Бажаю майбутнього щастя, любові, успішного завершення служби в цей тривожний час. Чекаю тебе з нетерпінням!

Від усього колективу вітаємо вас Олександр з днем народження! Бажаємо відповідально ставитися до справи, великих успіхів, премій та підвищення до зарплати. У нашому колективі багато дівчат і всі вони закохані у вас. Але ми знаємо, що у вас є кохана дівчина. Бажаємо найближчим часом одружитися.

Шурик мій, вітаю! Бажаю тобі кохання і щастя, бо хочу зізнатися у своїй любові. З днем народження, мій хороший чоловік, багатьох тобі радісних і щасливих днів. Якщо не вибереш мене, я не ображуся. Мені потрібно тільки, щоб ти був щасливий. У день народження бажаю тобі також успіхів в науці, мій геній Шурик.