Іменини Оксани, вітання Оксані у прозі

Дорога ти наша іменинниця! Хочемо побажати тобі Оксана, щоб твоє життя нагадувало дивний сад, в якому все цвіте і пахне. Щоб всі труднощі, які зустрічаються на життєвому шляху, ти долала з особливою легкістю. Ти завжди така мила і життєрадісна, що з тобою не хочеться розлучатися.

Оксана, я бажаю тобі в іменини, щоб у тебе було все, що ти захочеш. Дорога машина, гарна квартира, старанні діти, відмінний чоловік. Хоча, з твоїм чудовим характером і цілеспрямованістю домогтися цього, не складе особливої праці. Нехай все йде своєю чергою, а життя готує тобі, тільки щасливі подарунки.

Дорога дружина Оксана! Сьогодні, я від усієї своєї величезної душі, вітаю тебе з днем народження. Хочу побажати тобі в цей день, всього найкращого. Нехай у нашому домі завжди панує радість і звучить голосний сміх. Твоя усмішка, мені дуже дорога. Тому я буду робити все, щоб ти частіше посміхалася і дарувала нам гарний настрій.

Правильно кажуть, талановита людина талановита в усьому. Люба Оксано, це вираз точно про тебе. У мене навіть сумніву не виникає, що ти вмієш робити все. Ти справжня господиня дому. Готуєш ти так, що пальчики оближеш. На роботі ти краще всіх. Я хочу привітати тебе з іменинами і побажати, примноження всіх благ.

Я хочу, щоб у нашому домі завжди панувала атмосфера затишку і добра. За вікном співали птахи, в саду цвіли дерева і квіти. Оксана, я готовий подарувати тобі весь світ, лише б ти ніколи не сумувала. Я бажаю тобі в іменини, море задоволення, а бурхливою рікою любові, я тебе забезпечу. Дорога усміхайся частіше, адже тобі це так йде.