Іменини Нонни, привітання Нонні у прозі

Нонна в перекладі з латині означає «дев’ята». Нехай збудуться в житті твоєї дев’ять чудес: Будинок, що повна чаша; Дзвінкий сміх дітей; Робота, що вовка не боїться; Усмішка удачі; Здоров’я, як горіх; Шафа, повний грошей (плюс валіза); Пекельне терпіння; Ромашки біля воріт; І мільйон посмішок! З днем ангела, Нонночка, рідна наша красоточка!!!

У Нонни нині іменини! А значить Нонночке пора приймати поздоровлення і веселитися, нудьгувати. В день ангела, в таке світле свято, хай щастя твій поріг прикрасить, нехай відійдуть усі біди разом. Щоб ангел відвідав і удачу подарував. Квітни, Нонночка, порхай — бід та смутку не знай. Захищають адже тебе святого ангела два крила!

У Нонни сьогодні іменини, вона добра і скромна, а ще приємна і весела! Поспішаємо ми побажати, щоб посміхалося вам завжди удача, успіх дорогу не забув, здоров’я щоб не покидало, світило сонечко в вікно, теплом своїм, зігріваючи ваш дім! Квітни, Про Нонна, розквітай! Усмішками всіх ти осявай. З днем ангела, рідна наша Нонночка!

З днем ангела твого, Нонна! Солов’ї співають тобі хвалу, струмки дзвенять їм в такт, квіти несуть свій аромат тобі в поклінний дар! І навіть Ангел твій хоронитель сьогодні спустився з небес, щоб обійняти і пробачити, а може просто захистити! День ангела у Нонни! Нехай збудуться таємні бажання і таємні мрії! Вітаємо з іменинами від усієї душі!

Іменини Нонни! День ангела настав! Сьогодні особливий день — сьогодні Нонна іменинниця і ми хочемо привітати її, від усього серця, від усієї душі. Щоб в душі сади цвіли, щоб здоров’я було багато, щоб була світла дорога. Щоб любили всі навколо. Адже Нонна — найкраща подруга! Ми любимо Нонну і бажаємо в день ангела їй тільки щастя.