Іменини Ніни, привітання Ніні у прозі

До сьогоднішнього свята, на честь твоїх іменин, я готувався грунтовно. Нехай твоє життя переливається всіма кольорами веселки. Нехай рідні, ніколи тебе не засмучують, а дарують тільки світлі моменти. Зі свого боку, хочу побажати тобі здоров’я і матеріального благополуччя для досягнення поставлених цілей.

Дорога, сьогодні у тебе іменини, тому цей день особливий не тільки для тебе, але і для мене. Ніна, не земною красою, ти затмишь будь-яку, навіть саму яскраву зірку. Ти наша гордість. Я все життя готовий носити тебе на руках. Я вже багато разів казав тобі про свою любов, але про це я не втомлюся повторювати. Адже такою жінкою, як ти можна тільки захоплюватися.

Ніна, я знаю тебе з дитинства, адже я твоя сестра. Ми завжди були з тобою дуже близькі. Ділилися жалем і радістю. Мені хотілося б, щоб так було все життя. Моя улюблена сестричка, в твій день народження, хочу побажати тобі гармонії в сімейних відносинах, любові і побільше радісних днів.

Дорога, мила Ніночка. Як же я радий, привітати тебе з цим святом. День народження — це особливий день, саме сьогодні здійснюються всі мрії та побажання. Тому, бажаю тобі всього самого найкращого. Але головне, це міцне здоров’я, завдяки яким можна досягти успіху в житті.

Сьогодні іменини чудової жінки, нашої дорогої і улюбленої Ніни. У твоєму житті Ніна, завжди багато веселощів і радості. Саме це відрізняє тебе від інших. Саме за це, ми тебе любимо і цінуємо. Де б ти не з’явилася, там стає тепло і затишно. Завдяки твоєму характером, ти легко заводиш дружбу з людьми, які відразу приймають тебе, як свою. Залишайся завжди такою і не здумай змінюватися!