Іменини Нестора, привітання Нестору у прозі

Твердий характер, непохитна впевненість, сміливість, сила і доброта. Ось ті якості, якими ти завоював нашу повагу і захоплення! З днем імені, Нестор, залишайся завжди таким же мудрим і чесним, відкритим всім і кожному. Завжди готовим прийти на допомогу і захистити у важку годину. Саме таким, який ти нам потрібен!

Нестор, самий теплий привіт тобі шлють твої друзі в цей важливий день твоїх іменин! Нехай нас доля розкидала по різних краях планети, але хіба може справжня дружба бути зупинена якими-небудь перешкодами! Ми завжди поруч, пам’ятаємо і любимо, завжди готові прийти на допомогу, як і ти! Удачі в житті, друже!

Всіх дівчат ти підкорив, розбив безліч сердець. Ти прекрасна людина, справжній молодець. Любиш міцно ту одну, що дарована долею, дорожиш і бережеш і не думаєш про інше. Ти надійний, як скеля, вірний, мов білий лебідь, всі найніжніші слова в цей день дарую тобі я! Люби і будь любимо, оточуй щастям і будь завжди щасливий сам!

Нестор, вітаю тебе з іменинами! Бажаю тобі вірних друзів на важкому життєвому шляху, адже з ними ти подолаєш всі перешкоди. Бажаю тобі мирного неба над головою, чистого, ясного і вільного. Нехай всі твої плани здійсняться, і завжди і скрізь супроводжує удача у всьому, віра, надія і любов!

З тобою легко і весело, тепло і затишно. Дорогий мій Нестор, я кожен день дякую долі за те, що подарував тебе мені. Як я жила всі ці роки без тебе?! Сьогодні день любові і щастя, сьогодні двої іменини, Я щаслива кожною миттю бути поруч з тобою, любити і бути коханою, бажати і бути бажаною. Зі святом, душа моя!